Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dominika Gottová je na Bulovce. Skončí špatně, tělo řekne dost, předvídal přítel

Dominika Gottová Miroslav Kolozdiej
Dominika Gottová Miroslav Kolozdiej
Zdroj: Profimedia

Dominika Gottová řeší dlouhodobě problémy s alkoholem. Nedávná prohlídka u lékaře odhalila děsivé následky, které  alkohol stihl napáchat na jejím těle. Nejstarší dcera Karla Gotta se podle slov bývalého bytného Miroslava Kolodzieje žene do obrovských problémů, často prý byla i dvacet hodin denně tzv. mimo. Podle posledních zpráv si Dominičin nezdravý životní styl vybral svou daň a právě nyní se nachází v nemocnici na Bulovce. 

Podle informací webu Expres se Dominice Gottové udělalo nevolno a obvodní lékař ji odeslal přímo do nemocnice na Bulovce na odborné vyšetření. Rodinný přítel Petr Veselý, který ji k lékaři doprovázel, prozradil, že se nenacházela v dobrém stavu. Na Bulovce Dominika podstoupila hned několik vyšetření, včetně gastroskopie a rentgenu plic. Gottovou už z nemocnice nepustili domů. 

Podrobnější diagnózu však Veselý nezná. "Lékaři se mě ptali, jestli jsem manžel, Dominika řekla, že ne, tak mi nic nechtěli sdělit. Řekli mi, že to může dopadnout tak, že tady zůstane. Je to ale špatné, její stav je vážný, je v ohrožení života," řekl Veselý Expresu.

Není tajemstvím, že Dominika Gottová holduje alkoholu a lékům, sama v minulosti několikrát svůj problém přiznala. Karel Gott se během svého života snažil své dceři co nejvíce pomáhat, ona ovšem o pomoc nestála.

Když měla Gottová několik měsíců před otcovou smrtí možnost nastoupit na léčení do luxusní kliniky, raději se rozhodla své démony řešit bez odborné pomoci.

Na konci loňského roku pak sháněla Dominika práci, a během prohlídky nutné k přijetí na danou pozici jí lékaři odhalili znepokojivou diagnózu. Gottová už několik let bojuje s vážnou cukrovkou a k tomu se přidal vysoký tlak a ztučnění jater. 

„Změřili mi tam tlak a ten vrchní jsem měla přes dvě stě. Paní doktorka se zděsila a hned mi napsala prášky. Na játra jsem také dostala léky, je to síla. Vím a cítím, že se sebou musím něco dělat,“ řekla deníku Aha. Podle Miroslava Kolodzieje, který nabídl společně se svou partnerkou Šárkou Rezkovou Gottové azyl, je stav, ve kterém se Dominika nachází, alarmující a nedopadne dobře.

Šárka Rezková a Miroslav Kolodziej Šárka Rezková a Miroslav Kolodziej Zdroj: Profimedia.cz

„Skončí špatně, jednoho dne to tělo řekne dost! Takhle skončí, o tom jsem přesvědčen. Neuvědomuje si ten problém,“ řekl Kolodziej deníku Expres.cz

Bývalý bytný Gottové se mimo jiné svěřil s tím, jak spolubydlení s dcerou zlatého slavíka vypadalo. „Poslední měsíc (v březnu) chodila po baráku bez života, čtyři dny nevylezla z pokoje. Šárka se mě ptala, jestli jsem ji neviděl. Chodili jsme ji kontrolovat, jestli vůbec dýchá. Já otevřel dveře, tam bordel, smrad, cigára, koukal jsem se na její hruď, jestli se zvedá. Poslední týden jsme žili ve strachu, aby se jí u nás něco nestalo,“ popsal Kolodziej hrůzy, které zažil.

Snoubenec Rezkové tvrdí, že Dominika Gottová je mimo dvacet hodin denně a alkohol prokládá velkými dávkami léků.

Dominika Gottová Dominika Gottová Zdroj: Profimedia

Miroslav Kolodziej prý ze zdravotního stavu Dominiky Gottové nebyl překvapený, sám totiž zažil, jaké množství léků a alkoholu do sebe dokáže naházet.

„Dvě hodiny denně je v pořádku, dvaadvacet hodin je totálně mimo. Denně tahala domů tašku s alkoholem. Bylo to neskutečné. Pivo, víno, dokonce si kupovala i absint. Ptal jsem se jí, proč k tomu bere prášky, například neurol. Ona mi řekla, že je pak klidnější. Opravdu jsme měli strach, starali jsme se o ni jako o dítě,“ popsal pro Expres dny po boku Gottové.

Kolodziej navíc nevěří, že by se Dominika dala na správnou cestu, i když o tom neustále mluví. „Stoprocentně se nikdy nepolepší, jsem si jistý,“ uzavřel.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU