Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dominika Gottová se vrátila na Vánoce do Česka, rozvod s Tolkkim pozastavila

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia

Po několika týdnech se Dominika Gottová vrátila zpět do Česka, kde si chce užít Vánoce a pohodový konec roku. Dlouho ji trápily psychické potíže, a tak se není čemu divit, že chce dcera Karla Gotta na chvíli „vypnout”. Po Novém roce ji navíc čekají další věci k řešení s manželem Timem Tolkkim. 

Poslední dobou trávila Dominika Gottová hodně času ve Finsku, kam odjela řešit rodinné záležitosti a rozvodové řízení s finským hudebníkem Timem Tolkkim, které se k překvapení všech rozhodla zastavit. Vypadá to tedy, že po všech eskapádách manželé našli cestu, jak svůj vztah zachránit. Vánoce budou však trávit odděleně.

„Určitě si tady užiji Vánoce, a to s maminkou,” svěřila se Dominika serveru Super.cz. A rozhodně to budou Vánoce, jak se patří! Dominika s maminkou půjdou nakupovat i dárky. „Ještě jsem je nenakupovala. Maminka teď nemůže vycházet ven, což se změní, jestli nepřijdou nová nařízení. Maminka si chce vybrat dárek sama. Takže bychom se vydaly do obchodu spolu, má konkrétní přání, které si chce sama vybrat. Přeje si peněženku, má přesnou představu, jak má vypadat, takže to se nachodíme,” prozradila Dominika, která zároveň doufá, že si užije Vánoce bez stresu, jehož si za poslední dobu prožila určitě hodně. 

Dominika Gottová

Dominika ve Finsku řešila také situaci ohledně bydlení. S manželem totiž čekají, zda jim úřady přidělí státní byt. Stejně tak Gottová vyčkává na vyřízení podpory. „Neplánuji už víceméně nic, protože se mi plány už několikrát změnily. Takže nechávám věci běžet, ze dne na den,” svěřila se Dominika, která je v Česku nejen kvůli trávení Vánoc, ale také kvůli propagaci knihy Poslední roky s Karlem. 

„Knížka začíná vzpomínkami na dětství, na dospívání a vztahy, je i o návratu do Česka a zase zpátky do Finska a je také o vzpomínkách na tatínka,” prozradila Dominika, o čem její kniha pojednává. Napsala ji společně s kamarádem Lubošem Procházkou.

Timo Tolkki

Nově je k poslechu i úplně poslední píseň Karla Gotta s názvem Vánoční, kterou nazpíval společně s Richardem Krajčem. „Líbí se mi, ale přiznávám, že moje srdce je rockové a metalové, ale to táta vždycky věděl,” odpovídala dcera legendárního zpěváka, jak se jí jeho poslední počin líbí.

„Jako dítě jsem pop poslouchala, byli jsme s tatínkem i na koncertě Michaela Jacksona, ale potom, asi od 16 let, jsem tíhla k hard rocku a heavy metalu a podařilo se mi tatínka přesvědčit, že nějaké kapely stojí za to slyšet,” dodala ještě. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky