Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Karel Gott nutil Dominiku do dětí. Ona měla zvláštní důvod, proč je nechtěla

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia

Dominika Gottová sama o sobě tvrdí, že je černá ovce rodiny. Nevěnuje se umění, má problémy s alkoholem a nikdy neměla děti. Vždy preferovala svobodu, i když jí Karel Gott říkal, ať založí rodinu.

S Timo Tolkkim v tomhle byli za jedno. Rockový hudebník ji totiž do ničeho netlačil. Sám měl plno koncertů a starat se do toho o malé miminko mu jistě přišlo nemyslitelné. Stejně jako Dominice. Sám Mistr však chtěl, aby jeho dcera měla rodinu.

„Ivana mi říkala, že bych měla mít rodinu a děti. V tomhle byl Timo vyhovující partner, který mi dával naprostou volnost, že po práci, když mám volno, si chci zaletět na rockový koncert. Nebyl to problém,“ svěřila se Dominika webu expres.cz.

Dominika Gottová Dominika Gottová Zdroj: Profimedia

„Říkal, že bych je měla mít. A to z toho důvodu, aby se o mě měl kdo na stará kolena postarat. Mít dítě jenom z toho důvodu, abych byla zajištěná na stáří, to je také sobeckost,“ popsala Dominika, co jí říkal tatínek.

Ona sama si nemyslí, že je sobecká. Chce mít svoji volnost a víc ji nezajímá. „Sobecký život by to byl, kdybych ty děti měla. Sobeckost podle mě je taková, že někteří lidé si pořizují děti jenom kvůli tomu, aby ve společnosti měli ten status. Žijí život, jak by se mělo, ale potom se o ty děti pořádně nestarají,“ konstatuje.

Dominika Gottová Karel Gott Dominika Gottová Karel Gott Zdroj: Profimedia

„S Timem jsme děti neplánovali. Někdy své názory měním, někdy se plány změní za mě, aniž bych chtěla, ale tohle se za celý můj život nezměnilo. Touha po volnosti a svobodě, že si ve svém volném čase vyjedu do zahraničí,“ vysvětlila Dominika, co je pro ni přednější.

Momentálně se Dominika chtěla odstěhovat zpět do Finska, byť z něho odjela do Čech, když se jí rozpadal vztah s Timem. Její odjezd do zahraničí měl svůj důvod.

Dominika Gottová Dominika Gottová Zdroj: Profimedia

„Dominika má podle mě naprosto zničenou psychiku. Když byla v Praze doma a u domu zastavilo auto, hned byla jak na trní a myslela si, že jsou to buď fotografové, nebo jiní lidé, kteří ji sledují. Podezírala všechny cizí lidi kolem sebe,“ řekl eXtra.cz její blízký kamarád.

„Někdo by to nazval paranoií, což nemůžu posoudit, nejsem psychiatr, každopádně je fakt, že Dominika působí jako dost labilní člověk. A to, že ji v Česku hned každý pozná, jí moc nepřidávalo. Ve Finsku je noname, když bude chtít, klidně se tam může vrátit do starých kolejí a nikdo nic nebude řešit,“ dodává.

Dominika Gottová Dominika Gottová Zdroj: Profimedia

Nyní je ale opět všechno úplně jinak. Dominika zůstává v Česku. Na jak dlouho? To ještě netuší. „To se vše uvidí, jak dlouho budu v Česku. Dávám ještě Česku šanci. Timo mě ale požádal, abych o našich záležitostech veřejně nemluvila. Slíbil mi, že soukromí už na veřejnost tahat nebude. Prosil mě, abych udělala totéž,“ respektuje Dominika jeho přání.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky