Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Denisa Nesvačilová je kvůli Kolečkovi v průšvihu: Naštvala pořadatele Muže roku

Denisa Nesvačilová
Denisa Nesvačilová
Zdroj: Profimedia
Denisa Nesvačilová

Denisa Nesvačilová sklidila kritiku ze strany pořadatele Muže roku Davida Novotného. Herečka se totiž po předchozí domluvě měla objevit na finále populární soutěže, ale nakonec vůbec nedorazila. A co víc, ani se neobtěžovala s omluvou. Jak David Novotný uvedl pro kafe.cz, bude si na hvězdu nového seriálu Pálava stěžovat v televizi. 

Herečka Denisa Nesvačilová nezvládá poprask, který nastal poté, co se ukázalo, že po boku režiséra Petra Kolečka vystřídala jeho dlouholetou partnerku Anetu Vignerovou. Dokonce se odmítá ze strachu z novinářů účastnit předem domluvených akcí. V minulém týdnu měla být jednou z hvězd finále populární soutěže Muž roku. Bez jakékoliv omluvy ale nedorazila. 

Ani nezavolala

Z chování Nesvačilové je rozhořčen hlavně pořadatel soutěže, David Novotný. Ten pro její jednání nemá pochopení. „Její účast jsem domlouval v lednu 2022, kdy jsme byli v kontaktu. V pondělí jsme si volali a ještě upřesňovali nějaké podrobnosti. Ve středu mi volala její kamarádka, která účast zrušila, že Denisa nepojede do jámy lvové,” sdělil pro kafe.cz David Novotný a odkazoval tak na to, že se podle kamarádky měla Nesvačilová obávat dotazů přítomných novinářů. 

„Kamarádka se snažila ještě někoho z tváří sehnat, ale to se nepovedlo, což chápu a jí patří dík,” dodal ještě Novotný, kterému mimo jiné vadilo, že jej Nesvačilová nekontaktovala napřímo. 

Podá na ni stížnost

„Velmi mě tento přístup mrzí, mohla mi zavolat ona sama, jsme přece lidé a já chápu různé důvodu k omluvě. V úterý ji prezentuji v Novém dni na Prima CNN, že bude jednou z hvězd. Některé osobnosti jely kvůli jedné písničce přes půl republiky,” vzkázal pořadatel rozhořčeně a dodal, že na Nesvačilovou přímo na Primě podá stížnost. 

„Myslím, že by měla být profík a nemusela poskytovat rozhovory k soukromí, ale mohla přijet a položit jednomu z finalistů otázku tak, jak bylo domluveno více jak šest měsíců. Mně vůbec nezajímá její soukromí, to nemá s akcí Muž roku nic společného,” dodal ještě v závěru vyjádření. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky