Petr Kolečko a Denisa Nesvačilová se údajně vídají teprve krátce a jejich vztah je velice čerstvý. "Mezi mnou a Denisou je něco čerstvého a krásného... Ona není důvodem mého rozchodu s Anetou," sdělil režisér Blesku a podobné vyjádření přišlo i od jeho nové partnerky.

"Mezi mnou a Petrem to trvá doslova pár dnů, jsem proto velmi překvapená, kolik pozornosti naše rodící se křehká láska vzbuzuje. Oba jsme do vztahu vstupovali jako svobodní lidé, nikomu se nestala žádná křivda," svěřila se herečka v pořadu Showtime.

Aneta Vignerová má ale na celou kauzu zcela jiný pohled. "To, že má Petr poměr s jinou ženou, jsem se dozvěděla dvě hodiny před tím, než se to objevilo na netu. Sám mi to zavolal. Byl to pro mě šok, vrazil mi dýku do zad. Takhle se to přeci nedělá. Měli jsme nějaké problémy, ale to je ve vztahu normální. Myslela jsem si, že je mají řešit partneři mezi sebou a ne v jiné posteli. Jsme dospělí lidé a máme spolu syna," nebrala si v rozhovoru pro Blesk servítky. Sympatie navíc Kolečko Nesvačilové projevoval už v době, kdy se zamiloval do Vignerové...

Začalo to před lety?

Petr Kolečko se s Anetou Vignerovou seznámil v roce 2016 během natáčení filmu Masaryk, kde si modelka střihla menší roli recepční.

Mezi jeho snímky patří i film Přes prsty, do kterého obsadil právě Denisu Nesvačilovou. Sexy zrzka měla ve scénáři nejednu postelovou scénu, takže se mohl režisér kochat pohledem na její nahé tělo. Už tehdy bylo mezi dvojicí viditelné napětí. Herečka s režisérem ochotně pózovala na kameru a nechyběly vzájemné dotyky i letmé polibky na ústa.

Letos v létě se Petr s Denisou opět sešli během natáčení seriálu Pálava, kde už se ani jeden z nich neovládl a nechali svoje vášně propuknout naplno. Kolečko už takto v minulosti "vyměnil" matku svých dvou dětí za "novější model", tak se necháme překvapit, jak dlouho mu vydrží jeho čerstvý románek. Jak se k sobě Kolečko s Nesvačilovou měli na place v roce 2019, se můžete podívat v naší galerii.

Vignerová s Kolečkem působili jako ideální pár

Související články