Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Slova plná zklamání! Bývalka Datla z LIKE HOUSE promluvila o nevěře

Marek Valášek alias Datel a jeho bývalá přítelkyně Nikol
Marek Valášek alias Datel a jeho bývalá přítelkyně Nikol
Zdroj: Instagram
Marek Valášek alias Datel a jeho bývalá přítelkyně Nikol

 Muselo to pro ni být velké zklamání. Sotva Datel nastoupil do vily, okamžitě se spustil se soutěžící Bárou. Na základě toho pak Datel Nikol opustil. Reality show LIKE HOUSE by se měla nazývat spíš domem hříchu, jelikož influenceři prostě nedokážou ovládnout své pudy. Nikol, která se tajně utápí v slzách, a navenek hraje hrdinku, nyní o nevěře promluvila.

S Datlem tvořili pár už nějaký ten pátek, takže se Nikol nevěry jistě neobávala. Věřila mu a myslela si, že se v reality show LIKE HOUSE bude chovat slušně. On se místo toho spustil se soutěžící Bárou a ještě se u toho nechal natočit.

Nikol vydala krátké prohlášení, kde Datla z ničeho neviní, a píše bez zášti a zbytečné hysterie. Lidé se do ní na základě toho pustili. Tvrdí, že je prázdná a jednoduchá. Její kamarádka ji však obhájila.

„Nikču znám dlouho a osobně musím říct, že prázdná a jednoduchá není, ač tak na vás může skrz sociální sítě působit. Jako každý člověk může udělat v životě chybu. To dělá člověka člověkem a ve 20 letech se člověk ještě učí. Ale je to dospělá osoba, která to má pro život v hlavě srovnané,“ tvrdila jedna z diskutujících na Instagramu.

Datel to nevydržel a podvedl Nikol s Bárou

V diskuzi se dále objevují nevyžádané rady. Zejména u snímku, kde je Nikol na koupališti v obci Poniklá.
„Niky, pozor na Ponikláky, bydlím tu, takže vím, o čem mluvím. Tady je jedno, zda jsou ženatí či zadaní, hlavně aby ukázali, že jsou borci,“ radí jí neznámá diskutující.

„Já to sama zažila, čekám své páté miminko a nejednou mě manžel podvedl. Jestli mohu říct jedno, nikdy se s nima nezaplétej, máš na víc. Jsi krásná a úžasná holka,“ zakončuje zprávu pochvalou.

Nikol nyní hledá toho pravého

„Já si myslím, že je to všude stejný. A místní borce rozhodně nechci,“ svěřila se jí Nikol a dala tak nepřímo najevo, že je z nevěry zklamaná. „Jen mu ukaž, co ztratil, krásko! Tak krásnou a hodnou holku už nenajde. Niky, moc ti to sluší,“ píší jí podpůrné zprávy.

Na Datla naopak útočí. „Tohle mi přijde dost smutný. Natočíš asi pět videí. Minimálně ve dvou videích jsi říkal, jak se nic nestalo, pak najednou jsi říkal, že i kdyby se něco stalo, tak je do toho Kajumimu ho*no, a pak najednou, že sis dal s Bárou pusu. No každopádně, pro pravdu se člověk vždy nejvíce zlobí,“ vzkázal mu moudrý pisatel.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky