Lada je většinou samá legrace. I když ji někteří diváci nemusí, ona si z toho nic nedělá. Je zkrátka svá. Důležitá je pro ni zejména její rodina, a to, že všem nesedla, jí může být ukradené.

Účastníci reality show jsou ve vile pospolu po dobu tří měsíců. Na víkend ale mohou odjíždět domů. Tam však Ladu čekalo něco, na co bude nerada vzpomínat. Umřel jí kocourek. Nebylo to však věkem, nýbrž kvůli tomu, že ho někdo otrávil.

„9. 5. 2021. Dneska mi umřel můj mourek. Někdo ho ráno otrávil, chtěla bych jen vzkázat těmto zlým lidem, kteří ubližují zvířatům, že se jim to v životě jednou vrátí. Mourku, odpočívej v pokoji,“ napsala Lada na Instagram u fotky s kočičkou.

Lada přišla o věrného kamaráda

„Byl jsi můj nejlepší kamarád! Tak se v nebíčku měj krásně a jednou se potkáme. Navždy budeš v mém srdíčku. Miluju tě, kocourku můj,“ dodala. Člověku až vehnala slzy do očí. Těžko říct, zda má být hrůzný čin nějakou zvrácenou pomstou za to, jak se Lada před kamerami chová. Doufejme, že ne.

„Je mi to moc líto. Nemusím tě, ale tohle je hrozný. Lidi jsou zlí a tohle je prostě nechutný! Máš pravdu, vrátí se jim to jednou,“ píší jí fanoušci. „Lidi jsou svině, nám taky někdo před časem otrávil kočku,“ reaguje na snímek další příznivec, kterých Lada nemá zrovna moc.

Je totiž velmi otevřený člověk, a to ne každému musí sednout. Internetem momentálně koluje video, kde Lada naprosto beze studu popisuje sexuální zážitek svůj, své kamarádky a Adama Kajumiho, který se za to evidentně stydí, jelikož se k tomu dosud nevyjádřil.

Všechno ostatní jde stranou

Stalo se tak na večírku u Lady doma. „Popili jsme a kamarádka je moc hezká. Je takové moje dvojče,“ popisovala Lada svoji kamarádku. Historku vyprávěla, jako kdyby to byla naprosto běžná věc.

„No a tady Adámek, že bude s námi spát na posteli, i když tam byla druhá postel. Znáte to. Tak jsme leželi, dívali se na film a teď byla ručka sem, ručka tam a pak z toho byla trojka,“ uchechtla se na závěr Lada. Divoká minulost je však teď to poslední, na co myslí.