Dara Rolins si jen chtěla užít hezké chvíle se svým partnerem Pavlem Nedvědem ve svém domě v Tuchoměřicích. To se jí ale rozhodl překazit neznámý útočník, který zpěvačku během jednoho večera napadnul přímo u ní doma. Naštěstí byl po jejím boku Nedvěd, který útočníka zpacifikoval. Zážitek to ale byl bezpochyby otřesný.

Mohlo to dopadnout mnohem hůř

„Zážitek z kategorie nečekaný. A na to, že se může stát kdykoliv, komukoliv, vás připraví až realita. Moment, kdy se to právě vás dotýká. Je to už pár dní, děkujeme všem za vzkazy, zprávy, zeptání se. Jsme všichni v pořádku. Říkáme si, že to mohlo dopadnout mnohem hůř. Ale ten paradox, že se člověk utěšuje slovy: ‚Naštěstí u sebe neměl zbraň’, je samozřejmě na hlavu,” rozepsala se o děsivém zážitku zpěvačka, která si dle svých slov nepřeje momentálně nic jiného než jen klid a obyčejné štěstí.

Smrt kamaráda

A aby toho nebylo málo, Dara jen pár dní na to přišla o svého kamaráda Jana Pokorného. Ten se léta živil jako stylista hvězd. V pouhých 39 letech se ale z dosud neznámých důvodů rozhodl podle Blesku ukončit svůj život skokem z okna.

„Jsou prostě momenty, kdy se člověk zasekne a nevěří, že to, co vidí, co prožívá, není film, ale realita. Napadne vás, jak křehký je život. A štěstí. Nechci se tu ještě víc rozepisovat o věcech, které jste si už dost možná přečetli v novinách. O nás, i o náhlém odchodu dalšího z mých přátel. Honzík nás oblékal při focení kampaně na můj parfém Lola,” vysvětlovala Dara, že napadení pro ni nebylo jedinou ránou minulého týdne. Snad už se tedy nyní dočká vytouženého klidu a bude si moci užít vánoční období v co největší pohodě.

Související články