Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dáda Patrasová a Felix Slováček jako dvě hrdličky: Návštěvy ložnice a svatba

Felix Slováček a Dagmar Patrasová
Felix Slováček a Dagmar Patrasová
Zdroj: Profimedia
Felix Slováček a Dagmar Patrasová

Dagmar Patrasová a Felix Slováček po letech odloučení opět tokají jako zamlada. Zpěvačka se pochlubila, že ji manžel opět navštěvuje v ložnici a navíc se chystají obnovit svůj manželský slib.

Felix Slováček po nevydařeném mileneckém vztahu s o čtyřicet let mladší výtvarnicí Lucií Gelemovou našel útěchu v náruči své věrné a milující manželky Dagmar Patrasové.

Ačkoliv hudebník zprvu rozhlašoval, že se žádný návrat nekoná, nakonec to vypadá na happyend. Felix a Dáda spolu tráví každou volnou chvilku a dokonce už se společně několikrát vydali do společnosti, kde se chovali jako zamilované hrdličky.

Patrasová už podle všeho hodila všechny staré křivdy za hlavu a návratu svého muže si náležitě užívá.

Nikdy jsme se nerozešli, byla v tom sekta

Felix Slováček žil se svou milenkou Lucií Gelemovou sedm let, podle Patrasové ale nešlo o lásku, nýbrž o pobláznění pod vlivem sekty!

"My jsme se nikdy nerozešli, pořád jsme manželé a Felix se z našeho domu nikdy neodstěhoval. Ale trvalo několik týdnů, kdy si mě Felix předcházel a ujišťoval mě, že už je z toho poblouznění venku. Ona v tom byla sekta a podivná magie, nebylo to tak, že by se zamiloval do údajné milenky. Beru to tak, že byl poblouzněný a nemohl se z toho dostat," sdělila zpěvačka Blesku.

Saxofonista nyní chce své ženě dokázat, že návrat bere skutečně vážně, a proto prý chystají s Patrasovou obnovení manželského slibu. "Manžel to vymyslel. Já jsem se k tomu nevyjádřila," pochlubila se Dáda super.cz s tím, že si nechává čas na rozmyšlenou. 

Patrasová znovu pustila Slováčka do své ložnice

Kromě chystané veselky se u Slováčkových odehrála i další zásadní změna. Felix totiž po dlouhé době získal přístup do ložnice Dagmar.

"Není žádným tajemstvím, že máme léta oddělené ložnice, ale manžel tu moji opět pravidelně a velmi často navštěvuje. Vše je tak, jak má být. Postupně si zvykám na to, že jsem opět šťastná a spokojená," odkryla zpěvačka zmíněnému webu intimní detaily vztahu se Slováčkem.

Veřejné zpovědi Dagmar Patrasové a Felixe Slováčka už ovšem nemůže vystát jejich dcera Anička Slováčková, která už s mediální komedií rodičů nechce mít nic společného. "Už z nich opravdu nemůžu. Rozhodla jsem se od nich veřejně distancovat a k ničemu se nebudu vyjadřovat. Oni si vůbec neuvědomují, jak nás to s Felixem (bratr Anička pozn. redakce) poškozuje," tvrdí Slováčková, které už evidentně přetekl pohár trpělivosti. 

Anička tvrdí, že ji chování rodičů poškozuje

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky