Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Felix Slováček se vrátil z hor rovnou ke své manželce: Nakonec bych zůstal sám

Dagmar Patrasová Felix Slováček
Dagmar Patrasová Felix Slováček
Zdroj: Profimedia
Dagmar Patrasová Felix Slováček

Felix Slováček se na začátku nového roku odjel s přáteli rekreovat do hor a pořádně tím naštval svou manželku Dagmar Patrasovou, která údajně o ničem nevěděla. Po návratu ale hudebník opět seká latinu a svou ženu vyvedl dokonce po dlouhé době do společnosti.

Před pár dny to mezi Felixem Slováčkem a Dagmar Patrasovou opět vřelo. Hudebník si totiž vyrazil s kamarády do Alp a prý o tom zapomněl svou manželku informovat.

"Nic nevím. Ráno prostě zmizel. Neřekl mi ani slovo. Dozvěděla jsem se to od známých, když si dal fotku na lyžích na Facebook," sdělila naštvaná zpěvačka Blesku.

Slováček měl ale zcela odlišnou verzi příběhu. "Samozřejmě, že jsem manželce řekl, že odjíždím. Jí ale můžete říkat cokoliv a ona si to potom stejně nepamatuje," ohradil se saxofonista s tím, že má jeho žena slabší paměť. Po návratu ale mezi dvojicí znovu zavládla harmonie. 

Oslava pravoslavných Vánoc

Felix Slováček po příjezdu z hor zamířil rovnou za svou manželkou. Hudebník nejspíš doma vše vyžehlil, jelikož se v pátek na Facebooku objevily fotografie, na kterých po boku Patrasové se svými přáteli slaví pravoslavné Vánoce. Na snímcích se Slováček k Dagmar láskyplně tulil.

Ještě nedávno přitom na podobné akce chodil Slováček se svou exmilenkou Lucií Gelemovou. Vypadá to ale, že se muzikant konečně rozhodl a nyní už hodlá zůstat věrný pouze své manželce.

Dádu už nechci pomlouvat

Ačkoliv se Slováček na konci minulého roku opakovaně navážel do Dagmar Patrasové a dokonce ji nazval alkoholičkou, podobných výlevů se chce už do budoucna vyvarovat.

"Já už Dádu nechci nijak pomlouvat. Lucie se ke mně stejně nevrátí, a ještě si proti sobě poštvat Dádu, aby mě kopla do zadku? Nakonec bych zůstal úplně sám," řekl Felix Slováček extra.cz.

"Věřte, že už to téma není podstatné. Chci se věnovat hudbě, dětem, rodině a zvysoka s*át na nějakou Gelemovou," dodal hudebník, který své ex stále nemůže přijít na jméno.

Slováček vyvedl Patrasovou do společnosti

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky