Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jaký je aktuální vztah Gelemové, Patrasové a Slováčka?

Felix Slováček a Lucie Gelemová
Felix Slováček a Lucie Gelemová
Zdroj: Profimedia.cz
Felix Slováček a Lucie Gelemová

Dagmar Patrasová a Lucie Gelemová si nemohou přijít na jméno a jejich otevřená válka o Felixe Slováčka se táhne už dlouhých sedm let. Když se vrátíme do minulosti, hudebník svou manželku nikdy nedokázal opustit a vždy si u ní nechával zadní vrátka. To samozřejmě nenávist jeho dvou osudových žen stupňovalo.

Dagmar Patrasová a Felix Slováček měli jedno z nejpevnějších manželství v českém showbyznysu, po 33 letech jim ale vstoupila do života Lucie Gelemová, která vše změnila.

Hudebník našel v mladé malířce zalíbení, první dva roky ale stále oficiálně chodil současně se svou manželkou, což samozřejmě nedělalo dobrotu.

Tehdy mezi Slováčkem a Patrasovou často docházelo k ostré výměně názorů, několikrát se při svých scénkách nechali dokonce natočit. „Nežárlím na něj od té doby, co jsem si v sobě po roce a půl strastí srovnala všechno, co jsem si srovnat měla. Když už je mi můj muž a jeho přítelkyně jedno. Už jsem se prostě srovnala s jeho extempore. On nic neřeší, je flegmatický, vždyť se na něj podívejte. Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá,“ řekla zpěvačka Blesku v roce 2016.

V tu dobu Patrasová nacházela útěchu u svého italského kamaráda, na kterého Slováček z nepochopitelných důvodů žárlil. „Když jsem byla na večeři s italským přítelem, tak on byl v Opletalově ulici na večeři s posluchačkou druhého ročníku, paní Gelemovou,“ vyměňovali si manželé štiplavé poznámky. 

Dementní a starej se zlatokopkou?

Dagmar Patrasová prošla po odhalení manželovy milenky různými fázemi. Nejprve se chtěla rozvést, to si ale po čase rozmyslela a raději zahájila proti milence svého muže ostrý protiútok.

„S mým manželem jsem již 40 let, máme spolu dvě úspěšné, dnes již dospělé děti, které oba milujeme. Máme krásné vnuky, z kterých se s mým manželem radujeme. Proto nerozumím tomu, proč další milenka v pořadí si mně, Felixově manželce, dovoluje psát výhružné dopisy. Takže vzkaz pro paní Gelemovou: Už toho nechte. A neoslovujte mě paní Patrasová. Mé jméno je Dagmar Slováčková,“ bojovala zpěvačka za své manželství.

Přítomnost Gelemové vedle Slováčka ale snášela Patrasová velice špatně, a tak se častokrát nechala unést. Jednou například poslala svému muži a jeho milence drsný vzkaz skrze Instagram: „Dementní a starej… Se zlatokopkou,“ napsala pod jejich společnou fotku. 

Slováček s manželkou nikdy nepřestal udržovat vztah

Felix Slováček sice nakonec dal přednost své milence Lucii Gelemové, od své manželky Dagmar se ale nikdy nedokázal zcela odtrhnout. Celých sedm let ji držel takzvaně na háčku a zpěvačka často naznačovala, že spolu mají více než kamarádský vztah.

„Nechápu ani to, že když Felix přijede domů, je na mě jako mílius, dokonce se chová tak, jak by se jeho milence patrně nelíbilo, a druhý den si pak přečtu jeho nactiutrhačný rozhovor. Doteď jsem si myslela, že se takhle chová jen rozdvojená osobnost,“ svěřila se před dvěma lety Patrasová Blesku.

Tuto informaci pak potvrdila i po rozchodu Slováčka a Gelemové. „Chodí sem domů, protože je tu doma, my jsme přátelé, někdy i víc než přátelé. Máme společné děti, zájmy, majetek, a když mu je nejhůř, přijde za mnou, tak jako teď,“ nechala se pro stejný zdroj slyšet zpěvačka.

Ani po oficiálně ohlášeném odloučení hudebníka a jeho malířky však nepřišel vytoužený klid, Slováček totiž narozeniny oslavil s Gelemovou, čímž opět rozpálil svou manželku Dagmar doběla. Necháme se tedy překvapit, jak bude tato česká válka Roseových pokračovat…

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky