Charlotte Gottové je sice teprve třináct let, přes nízký věk má ovšem našlápnuto na hvězdnou kariéru. Hudební vlohy zdědila po svém otci Karlu Gottovi, který ji ve zpěvu od malička podporoval. Charlotte má za sebou působení v muzikálu, nejvíce na sebe ale upozornila duetem Srdce nehasnou, který nahrála s otcem pouhých pár měsíců před jeho smrtí.

Talentovaná zpěvačka má podle osobností českého showbyznysu otevřené dveře hudebního průmyslu, využije je? Michal David tvrdí, že talent totiž není daleka vše!

Největší hudební nadání

Michal David má již s Charlotte Gottovou osobní zkušenosti, před několika lety ji obsadil do několika muzikálů. David tvrdí, že má dcera Karla Gotta velký talent, ale nemusí to stačit.

"Talent má, ale to není vše. Je potřeba mít štěstí na autory, aby měla vlastní hity. To není jednoduché," říká Michal David a dodává, že bude muset Gottová na sobě ještě zapracovat. "Musí mít i dobrého manažera a správné lidi kolem sebe. Charlottka zpívat umí, bude ale muset ještě hodně pracovat, aby se dostala na vrchol," vyjádřil se známý skladatel na adresu Charlotte. Zároveň ale dodal, že Gottová už nyní konkuruje mnohem starším kolegyním.

Michal David už zažil mnoho talentů, Charlotte Gottové věří

"Když začínala Monika Absolonová, tolik talentu rozhodně neměla," překvapil Michal David svými slovy! Charlotte má podle něj našlápnuto dostat se vysoko, bude ale muset pracovat.

Zda se nakonec Charlotte rozhodne jít v otcových šlépějích, je zatím ve hvězdách. Od smrti slavného tatínka totiž uběhlo pouze pár měsíců a tak se Charlotte zatím drží stranou od mediálního světa. Na další kariéru mladé zpěvačky si budeme muset ještě pár měsíců, či let počkat...