Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Roste do krásy: Charlotte Gottová se po delší době ukázala na sociální síti

Charlotte Gottová
Charlotte Gottová
Zdroj: Profimedia
Charlotte Gottová

Přestože má na Instagramu již více než 100 tisíc sledujících, Charlotte Ella Gottová na sociálních sítích nijak aktivní nebývá. Tentokrát ale udělala výjimku. Sdílela totiž sérii krásných snímků z Paříže, jejichž prostřednictvím všem svým příznivcům popřála veselé Vánoce. 

Když se Charlotte Ella Gottová zaregistrovala na sociální síti Instagram, okamžitě ji začaly sledovat desetitisíce uživatelů v domnění, že jim dcera Karla Gotta nabídne pohled do svého soukromí a přiblíží jim, jak vypadá její každodenní život. Jenže to se zdaleka nestalo. Od doby, kdy se Charlotte na sociální síti objevila, totiž sdílela jen několik málo snímků, které navíc po jisté době smazala.

V současnou chvíli se tak na jejím profilu nachází jen jeden jediný příspěvek, který dcera legendárního zpěváka dost možná svým obdivovatelům nadělila jako vánoční dárek. Sdílela jej totiž na Štědrý den. 

Krásné přání

Na sérii tří snímků je Charlotte zachycená v Paříži před Eiffelovou věží, není ale přitom zcela jasné, zda se svou maminkou Ivanou a mladší sestrou Vánoce skutečně trávily ve Francii, nebo byly fotografie pořízeny předtím. Charlotte navíc u všech svých příspěvků pravidelně vypíná možnost přidávat komentáře, a tak její fanoušci ani nemají možnost pod jednotlivými fotkami diskutovat. 

Tak či tak ale její příznivci měli ze snímků velkou radost a během chvilky se u příspěvku objevilo takřka 30 tisíc lajků. V popisku pak dcera legendárního zpěváka všem popřála veselé Vánoce. 

Celý táta

A i ti méně všímaví fanoušci si rozhodně stačili všimnout, nakolik je starší z dcer podobné svému tatínkovi, kterého rozhodně nezapře. Na to ostatně mnozí poukazovali již před několika měsíci, kdy se Ivana Gottová i se svými dcerami po dlouhé době objevila na veřejnosti, aby se společně zúčastnily slavnostní premiéry tolik očekávaného dokumentu Karel. Ten zachycuje zásadní momenty ze života Mistra, ale také jeho poslední měsíce a jeho boj s vleklými zdravotními problémy. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky