Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Svátky prožívá s novým partnerem, zamilovaná Basiková má s Bobem plány

Bára Basiková
Bára Basiková
Zdroj: Profimedia
Bára Basiková

Bára Basiková má život skoro jako na houpačce. Bylo tomu u ní asi tak, že jednou se nacházela dole, jednou nahoře. Teď má období, kdy vítězí ta mnohem lepší eventualita a jak říká, věří, že to špatné už odvál čas a nebude se vracet. Bára má za sebou tři rozvody, několik dalších citových karambolů, ovšem to je prý minulost, protože momentálně je na tom skvěle, a to nejen fyzicky, ale hlavně psychicky.

„Je to tak. Jsem zamilovaná a tohle období štěstí už bude snad napořád. Můj partner Bob, jak víte, je liberečák, ovšem kilometry mezi námi nehrají roli. On je moje opora, stejně jako děti. V tomhle společenství se současná zlá covidová situace přežívá a prožívá lépe, i když ani nám se tenhle virus nevyhnul, ale i to je pryč a snad se to nebude opakovat,“ svěřila se Bára.

Je Štědrý den, máte s Bobem zařízenou kdysi oblíbenou dělbu práce, že on uloví kapra a vy se postaráte, aby se ta ryba dala konzumovat?

„Dělba práce existuje, ale ne v tomhle případě. My totiž rybu nejíme, takže s prutem ho nikam nepoženu. My si dáme vinnou klobásu a kubu. Jinak ovšem Vánoce máme klasické, staročeské, takže stromeček, koledy, krájení jablíček,“ prozradila zpěvačka.

A co o půlnoci? Nevyrazíte na oblíbenou Rybovu Českou mši vánoční?

„Na půlnoční nepůjdeme, Štědrý den si budeme užívat na chalupě v jižních Čechách a i kdybychom chtěli o půlnoci někam do kostela vyrazit, máme smůlu. Jednak to máme docela dost daleko, ale hlavně nepůjdeme nikam proto, že si tenhle den užíváme, protože jsme spolu, máme si o čem povídat, čemu se zasmát a nač vzpomínat. Letos se nás u stromečku sejde šest. Přijedou mé dvě dcery s partnery, syn Theodor bude tentokrát u tatínka, a samozřejmě u svátečního stolu nebudu chybět já s Bobem, takže docela početná a skvělá partička a všichni se moc těšíme a tyhle nejkrásnější svátky v roce si naplno užijeme,“ dodala Bára Basiková.


Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky