Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Britney Spears se bude vdávat, troje zásnuby v minulosti ji neodradily

Sam Ashgari Britney Spears
Sam Ashgari Britney Spears
Zdroj: Profimedia
Sam Ashgari Britney Spears

Britney Spears po letech konečně zažívá pocity štěstí. Poté, co se její otec dobrovolně zřekl funkce opatrovníka, dostala zpěvačka žádost o ruku. K oltáři ovšem nepůjde hvězda poprvé, v minulosti dokonce trhla rekord s rozvodem pouhých pár hodin po svatbě.

Britney Spears byla dříve pořádná divoška. Za svou kariéru stihla vyvolat celou řadu nezapomenutelných skandálů a jedním z nich je její legendární svatba s kamarádem z dětství, Jasonem Alexandrem.

Britney oblečená v baseballovém klobouku a roztrhaných džínách tehdy zaplatila 70 dolarů za to, že v neděli 3. ledna 2004 po brutálním alkoholovém mejdanu v 5:00 ráno řekla Jasonovi své ano ve Vegas's Little White Wedding Chapel.

O 55 hodin později požádala zpěvačka o rozvod. 

Po manželství s Federlinem přišel první kolaps Britney.

Dvě svatby a čtvery zásnuby, Britney se zklamání v lásce nebojí

Druhým manželem Britney Spears byl Kevin Federline. Zpěvačka k němu zahořela obrovskou láskou a na jeho žádost o ruku nemohla odpovědět jinak než kladně.

Ačkoliv dvojice nejprve plánovala menší svatbu o sto hostech, nakonec se vzali v tajnosti, aby jejich den D proběhl bez pozornosti paparazzi fotografů.

Britney a Federline počali v manželství dva společné potomky, jejich vztah se ale tři roky po narození synů rozpadl. Zpěvačka tehdy prohlásila, že už se nikdy nevdá. Pár let poté se ale opět zasnoubila.

Poslední žádost o ruku přišla s další radostnou zprávou

Třetím snoubencem Britney Spears byl její bývalý agent Jason Trawick, který zpěvačku požádal o ruku v roce 2010. O tři roky později se i tento vztah zpěvačce rozpadl.

V roce 2016 potkala Britney svého současného partnera, o třináct let mladšího modela Sama Ashgarima. O zásnubách s osvaleným fešákem se mluvilo už před časem, oficiálně ale prsten zpěvačka ukázala teprve nedávno a potvrdila, že se bude potřetí vdávat.

Radostnou novinku oznámila hvězda světu pár dní poté, co se její otec zřekl svých práv opatrovníka. Vypadá to, že Spears pomalu přebírá zpět kontrolu nad svým životem. Nezbývá tedy, než jí popřát mnoho štěstí.

Zdroje: Brides.com

Britney se na Instagramu pochlubila obřím prstenem.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky