Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Potomek Brada Pitta na cestě? Jeho nová přítelkyně spustila vlnu spekulací

Brad Pitt jako vítěz.
Brad Pitt jako vítěz.
Zdroj: Profimedia
Brad Pitt jako vítěz.

Nová přítelkyně herce Brada Pitta už je celému světu známá. Téměř o třicet let mladší modelka s hollywoodskou hvězdou randí už nějaký ten pátek. Nyní se na internetu objevily spekulace, že spolu dvojice čeká společného potomka!

Fanoušci slavného herce Brada Pitta v brzké době očekávají oznámení velkolepé novinky. Nová přítelkyně nestárnoucího sympaťáka na sociálních sítích sdílela fotografii se svým synem a krátce na to obdivovatelům naznačila, že se něco chystá. „Něco vzrušujícího je v plánu,” napsala nasvůj Instagram. 

Půvabná Nicole je stále vdaná za německého podnikatele, avšak zdroj blízký jejímu okolí prozradil, že je jejich manželství velmi benevolentní a manželé si tak mohou dělat, cokoliv chtějí. Manžel Nicole provozuje oblíbenou restauraci, ve které se krásná modelka s jedním z nejznámějších hollywoodských herců seznámila.

Nicole je velmi krásná

Když byl Brad Pitt v Německu propagovat snímek Tenkrát v Hollywoodu, rozhodl se navštívit známou restauraci, ve které se právě Nicole nacházela. Oba si hned padli do oka. Krátce na to se začaly internetem šířit informace o jejich údajném vztahu.

Spekulace se potvrdily ve chvíli, kdy byl Brad Pitt spatřen společně s Nicole ve Francii, kam se společně vydali na dovolenou. Tu trávili v Chateau Miraval, v domě, který kdysi Brad pořídil spolu s Angelinou. Na stejném místě se pár dokonce před šesti lety vzal. 

Bude mít Brad Pitt dalšího potomka?

Pro Angelinu bylo zjištění údajně tvrdou ránou. „Angie je dost rozzuřená a naprosto ohromená z toho, že se k tomu Brad snížil,” řekl herečce blízký zdroj pro The Mirror. Angelinu mohlo naštvat také to, že se Brad rozhodl vzít svou novou partnerku do Francie krátce poté, co by bývalý nejznámější hollywoodský pár býval oslavil šesté výročí svatby. 

Angelina následně po Bradovi vyžadovala, aby se po návratu z Francie kvůli epidemii koronaviru na čtrnáct dní izoloval a distancoval se tak od jejich dětí.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky