Michaela Kuklová je skutečně bojovnice! Herečka před pár měsíci porazila zákeřnou rakovinu prsou a po vážné nemoci rozhodně doma neodpočívá. Kuklová začala pravidelně navštěvovat fitness centrum a výsledky už jsou za krátkou dobu opravdu viditelné.

Vypracovanou postavičkou se krásná herečka pochlubila na Instagramu a prozradila, co pro vysněné tělo musí pravidelně dělat a díky jakému cviku má kulatý zadeček!

Postava snů

Michaela Kuklová se netají tím, že byla v minulosti odpůrcem fitness a dnes toho lituje!

"Když mi bylo pětadvacet, připadala jsem si stará na to, abych vytvarovala své tělo. A po padesátce mě donutilo zdraví a výsledky jsou znát už po krátké době! Musím se sama sobě smát, jak pitomá jsem byla... Vím, že jsou tu ještě špíčky, a já mám díky cvičení pořádný apetit, tak je asi jen tak neshodím, ale mám radost, jak jsem se zpevnila a že i tvary se mění," překvapila herečka svým novým koníčkem.

Zvedání činek začíná být pro Kuklovou doslova závislost a tvrdí, že se jí velmi zlepšila i psychika.

Jak na kulatý a pevný zadek

"Zadeček začíná být vyšpulenější," okomentovala Michaela Kuklová své vymakané pozadí a prozradila, který cvik na tuto partii má nejraději.

"Na něj dělám hlavně dřepy s činkou na ramenou. Teda takhle, jen s tou tyčí, bohatě mi stačí," odhalila tajemství kulatého zadečku, na který je náležitě pyšná.

"Světe div se, já, celoživotní odpůrce posiloven, teď v gymu cvičím s radostí, a těším se z každého krůčku. Fantastické je, jak vyrovnanou mám teď i psychiku, navíc se zdá, že už stabilně. Zkusíte to taky?" vyzvala k tělesné aktivitě i své sledující. Kuklová se prý díky sportu cítí skvěle a je to vidět.