Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nevěřila, že je to on: Ben Affleck dostal na známé seznamce košem

Ben Affleck
Ben Affleck
Zdroj: Profimedia.cz
Ben Affleck

Je slavný, pohledný a bohatý, přesto dostal na internetové seznamce košem. Herec Ben Affleck se chtěl prostřednictvím známé platformy seznámit s krásnou dívkou, ta jej však odmítla. Myslela si totiž, že jde o podvrh. 

Být známý a přitažlivý ještě nemusí nutně znamenat klíč k úspěchu na seznamovacích sítích. Přesvědčil se o tom i hollywoodský herec Ben Affleck. Ten měl totiž na platformě Raya, která bývá označována jako „Tinder pro celebrity“, oslovit krásnou influencerku Nivine Jay. Ta ovšem vzápětí zrušila jejich vzájemnou shodu. Hercův profil totiž považovala za fake. Ben jí měl následně poslat videovzkaz, aby potvrdil, že se za profilem skrývá skutečně on. Informoval o tom web Super.cz.

Proč jsi zrušila shodu? Jsem to já!

Influencerka a tiktokerka Nivine Jay nyní na sociální síti sdílela video, na kterém vypadá, že si tak trochu vyčítá, že se známým hercem zrušila propojení. „Myslím na tu chvíli, kdy jsem měla shodu s Benem Affleckem na Raye, ale myslela jsem si, že je to fake, tak jsem shodu zrušila. A on mi pak poslal video na Instagramu,“ stojí v jejím příspěvku, přičemž je text doplněn čtyřmi emoji smrtky. Tam ale záznam nekončí. Influencerka jej totiž doplnila i o ono samotné video, které jí měl herec zaslat. 

V něm se herec sám natáčí kamerou a mluví přímo k Nivine. „Proč jsi zrušila shodu? Jsem to já,“ říká Ben Affleck. Není zcela jasné, kdy Nivine video obdržela. Na internetu se však rychle začaly šířit spekulace o tom, zda nejde o podvrh.

Tinder pro celebrity

Aplikace Raya se nesetkává s takovým úspěchem jako například Tinder. Může za to fakt, že není tak snadno přístupná. Vyžaduje totiž exkluzivní členství a každý žadatel musí projít rozsáhlým schvalovacím procesem. Je přístupná jen na zařízeních běžících pod systémem iOS. Cena členství činí necelých osm dolarů měsíčně, tedy zhruba 200 korun. O tom, že se mezi členy rozhodně nedostane každý, svědčí i pravděpodobnost schválení profilu. Ta dle dostupných informací činí pouhých osm procent. 

Právě proto se seznamovací aplikace stala tolik oblíbenou mezi celebritami. Profil si na ní vytvořili například Joe Jones, Demi Lovato, Keke Palmer, Sharon Stone, Lily Allen, Cara Delevingne či Matthew Perry. 

Influencerka sdílela video na sociální síti:

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky