Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zprávy o zjevení UFO z celého světa: Rusko, Thajsko, Kanada

Zdroj:

Na Sibiři měl letos v dubnu spadnout létající talíř a jen pár kilometrů od místa prý bylo nalezeno tělo podivného tvora. Podobných případů je v poslední době po celém světě hlášeno neobvykle mnoho. Že by nastupovala „generace příznivců UFO“?

Nejprve k záhadnému létajícímu talíři, který měl havarovat u vesnice Kamensk, severně od jezera Bajkal: stovky vesničanů se dušují, že na vlastní oči na nebi zničehonic viděly obrovský objekt, který chvíli modře a růžově zářil a vzápětí se zřítil do lesa. Oblast byla téměř okamžitě v obležení úředníků, vojáků i agentů tajné služby.

Byl vyroben z kuřete

Aby toho nebylo málo, na internetovém portále YouTube se 14. dubna objevil videozáznam zmrzlého vychrtlého tvora s velkou hlavou, který leží na zemi ve sněhu. Přes milion diváků se zapojilo do debat o tom, zda se jedná o mimozemšťana, a vědci se ocitli v palbě dotazů novinářů.

Záhada byla přitom rozluštěna velice brzy a jednoduše: šéfredaktor novin z Kamensku pojal nad videem podezření, že by mohlo ve skutečnosti jít o zohavené mrtvé dětské tělíčko, a podal proto na policii oznámení.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


2. kapitola: V ghettu

Přinášíme vám oddechovou detektivku na pokračování, s níž se budete setkávat po celé léto. Není vyloučeno, že se u dalších kapitol objeví i něco z…

Akční letáky