Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Získejte časopis Story prostřednictvím SMS

Objednat si časopis Story je teď nejjednodušší v jeho historii. Stačí poslat SMS. Přečtěte si rozhovor s šéfredaktorkou Danielou Prokopovou, proč byste to měli udělat.

Vyzkoušejte horkou novinku a předplaťte si svůj oblíbený časopis Story pomocí SMS

Story můžete mít nyní bezstarostně a levněji než na stánku! Každý týden se vám strhne pouze částka za jedno číslo, neplatíte tedy naráz za celý rok dopředu. Odlehčete svému rozpočtu a udělejte si radost! Není nic jednoduššího.

  • Stačí zaslat SMS v požadovaném tvaru na telefonní číslo: 902 11 a zpět vám přijde první platební SMS.
  • Tato SMS funguje jako platba za objednaný časopis.
  • Z vašeho kreditu se tak strhne částka ve výši 27,- Kč.
  • Tuto službu lze kdykoliv zase zrušit, takže nic neriskujete.

Z vašeho kreditu se bude každý týden strhávat částka 27,- Kč za aktuální číslo Story.

Story vám bude doručeno přímo do schránky.

Doručování začne nejpozději do dvou týdnů od odeslání vaší SMS. První SMS bude obsahovat všechny potřebné informace, proto ji nemažte. Pokud si chcete objednat předplatné časopisu Story přes SMS, stačí zaslat SMS ve tvaru: STORY JMENO PRIJMENI ULICE CP MESTO PSC.

Pozor! Objednávku prosím pište bez diakritiky. Po objednání služby vám bude zaslána platební SMS v hodnotě 27,- Kč včetně DPH.

Službu technicky zajišťuje ATS. Infolinka: 776 999 199. www.platmobilem.cz

Diskutujte: Jak se vám líbí nová podoba časopisu Story? Které rubriky máte nejraději?

Šéfredaktorka Story Daniela Prokopová poskytla kafe.cz aktuální rozhovor.

Získejte časopis Story prostřednictvím SMS

1. Vyjmenujte prosím hlavní důvody, proč si Story předplatit. Co u vás čtenáři najdou a u konkurence ne?

Osobně bych si Story předplatila především proto, že se mu dá věřit. Pokud něco napíšeme, je to pravda, ne žádná polopravda, spekulace nebo rovnou lež. Rozhovory jsou autentické, autorizované, informace v článcích ověřené. A dokonce máme celou stránku věnovanou tomu, že uvádíme na pravou míru věci, které se čtenáři dozvídají z jiných periodik. Rubrika se jmenuje Nevěř všemu... a zatím na ni máme výborné ohlasy. Druhým důvodem, proč bych chtěla Story číst pravidelně, je, že je v nové podobě mnohem zábavnější. Třeba rubrika Real Star, v níž s notnou dávkou nadsázky odtajňujeme, kolik krásy celebritám nadělila Matka příroda a kolik Přítel chirurg. Hodně mě baví také Ostré pero Nikol Moravcové. Nic podobného myslím jinde nevychází :-) Což je ostatně další důvod, proč mít Story doma každý týden - kromě "klasických" zpráv z večírků a aktualit v něm vždycky najdete ještě něco navíc!

2. Co vy sama si z materiálů vždycky přečtete jako první?

Já "jdu" určitě po rubrice Bez obalu, v níž se nám celebrity svěřují, co si myslí o svých kamarádech a kolezích a kolegyních z branže. A někdy to opravdu stojí za to :-) Pak mě zajímá, jaké botky která z našich hvězd nosí a kde je sehnala, protože právě boty jsou jedna z věcí, na které ujíždím. Ale čas si vždycky najdu i na oba velké rozhovory, protože - i když šoubysnys sleduju opravdu pečlivě - vždycky se v nich dozvím něco, co jsem nevěděla.

3. Která nová rubrika dá víc práce, než by se čtenářům mohlo zdát?

Nejen čtenářům! Ani já jsem si nemyslela, kolik práce a hlavně přemlouvání dá taková - člověk by řekl jednoduchá a nekontroverzní - rubrika Co jsem dnes jedl/a! Jeden by si nikdy nepomyslel, že tolik slavných lidí bude chtít utajit, co si dali k snídani nebo k obědu. Možná je to proto, že většina z nich jí dost nezdravě, místo aby jídlo plánovala, řeší vše na poslední chvíli a když už jim v útrobách hryže hlad, snědí, na co přijdou. Ostatně jak většina z nás :-)

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Láska napodruhé

Láska napodruhé - 8. kapitola

Když se Ali s Lukem kdysi rozcházela, byla by přísahala, že je to definitivní konec jejich lásky. Ale teď to vypadá, že má pro ně osud další šanci.

Akční letáky