Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zázračné pyramidy v Rusku: Z vězňů jsou beránci

Zdroj:

Alexander Golod je milionář a ředitel bezpečnostní agentury v Moskvě. Zároveň je novodobý stavitel pyramid. Během posledních 20 let jich postavil 17 v Rusku, na Ukrajině i v dalších státech. A dějí se v nich prý nevídané věci!

Předměstí Moskvy, Astrachaň, Belgorod, Soči, Krasnodar, Togliatti a Tverská oblast v Rusku, ukrajinské Záporoží a Voroněž či francouzská Nice – to jsou místa, jež si Alexander Golod vybral pro své experimenty. Všude má skupiny vědců, kteří provádějí výzkumy v nejrůznějších oblastech od medicíny až po kvantovou mechaniku.

Pro všechny stavby je však jedno společné: dějí se tu prý zázračné věci. Kdokoli vejde dovnitř, hned pocítí pozitivní vliv na své zdraví. Jehlany zároveň skvěle působí na životní prostředí, v němž se vyskytují.

A vynikající účinky mají i produkty vyvinuté uvnitř těchto staveb. Alespoň to tvrdí slavný milionář, o němž Rusové prohlašují, že je jejich moderní spasitel. Jeho schopnosti kupodivu ocenila roku 1998 i vláda, která dovolila vynést krystalické materiály nabité v pyramidách na vesmírnou stanici Mir (další zprávy o tomto pokusu se však zatím nikde neobjevily).

Faraoni by se divili

Pyramidy jsou postaveny pouze ze sklolaminátu, největší z nich měří 44 metrů, váží 55 tun a náklady na její výstavbu překročily milion dolarů!

Investici dnes ale rozhodně odpovídá „cirkus“, který kolem staveb vypukl. Kromě novinářů a badatelů sem totiž míří vědci z mnoha uznávaných institucí včetně Ruské národní akademie věd.

Práci svých kolegů fyziků, biologů a výzkumných inženýrů shrnuje špičkový fyzik Volodimir Krasnoholovec z kyjevského Ústavu fyziky na Ukrajině: „V pyramidách skutečně dochází ke zlepšení imunitního systému a rychlejší regeneraci tkání. U farmatik se zesilují specifické vlastnosti a zároveň oslabují jejich vedlejší účinky. Zajímavé výsledky jsme zaznamenali u zemědělského osiva, které jsme sem umístili na pět dnů – jeho růst se urychlil o dvě stě procent.“

Proč na pyramidy neříkají nic vědci?

S šokujícími výsledky později přišla ruská psycholožka Irena Tamkinová, jež v jedné z pyramid nechala nabít celkem 5000 osobních předmětů patřících vězňům. Poté, co jim je vrátila, se prý u všech (!) snížila agresivita – lépe řečeno zcela zmizela – a z obávaných mužů se stali beránci.

„Tyto a mnohé další závěry znějí víc než odvážně. Když se však podíváme na výsledky konkrétních výzkumů, začíná být obtížné je ignorovat,“ říká Volodimir Krasnoholovec. Proč tedy na ně nereagují vědci z jiných zemí? Že by jim to všechno zkrátka připadalo natolik neuvěřitelné?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Kde si dobře zalyžovat?

Kde si dobře zalyžovat?

Do konce zimy zbývá ještě stále hodně času. Pokud se tedy rozhodnete vyjet někam do hor, nabízíme pár tipů na česká střediska, kde si lyžovačku a…

Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU