PONDĚLÍ 18. 4. 2011

Sběratelé kostí

Přidejte s k detektivovi Boothovi a jeho kolegyni Kůstce při vyšetřování případu mrtvoly boháče Warrena Lynche nalezené v autě na kolejích. Znovu, stejně jako každý týden, budou muset posbírat střípky kostí, aby dohromady poskládali celý příběh. A třeba zjistí, že mrtvola v autě vůbec není ten, o kterém si mysleli, že zemřel.

  • Seriál Sběratelé kostí sledujte v pondělí ve 23:20 na TV Prima. V hlavních rolích jako vždy uvidíte skvělého Davida Boreanaze a Emily Deschanelovou.

ÚTERÝ 19. 4. 2011

Štěstí

Každý z nás má občas pocit, že se mu smůla lepí na paty. A tak se snaží všemi možnými způsoby přijít ke štěstí. Někdo dá na talismany, jiný na pozitivní myšlení, dalším stačí společnost rodiny a smích. To poslední vám televizní obrazovky nabídnou již v úterý. Budete moci sledovat dojemný příběh o křehkém vztahu svou mladých lidí, jenž postupně přeroste v lásku. Dojmete se a zároveň i pobavíte. V hlavních rolích uvidíte skvělého Pavla Lišku a také Tatianu Vilhelmovou a Annu Geislerovou.

  • A kam jít štěstí naproti? Na ČT 1 ve 21:00 se vysílá úspěšný film Štěstí.

STŘEDA 20. 4. 2011

Křižovatka osudu

Naše životy jsou prý jako cesta…najdeme na nich překážky, zatáčky, slepé uličky i křižovatky. Kupodivu nám nejvíce dávají zabrat právě ty křižovatky. Jestli jste se právě ocitla na rozcestí, nesmutněte, protože nikdy není tak hrozně, aby nemohlo být hůř, nebo naopak o hodně lépe. Své o tom vědí hrdinové psychologického dramatu Křižovatka osudu.

  • Osudy strojvůdce a osiřelého chlapce spojí tragická železniční nehoda. Jak to dopadne, sledujte na TV Nova v 9:35.

ČTVRTEK 21. 4. 2011

Julie Lescautová: Trest smrti

Ve čtvrtek se zapojte spolu s francouzskou detektivkou Julie Lescautovou do vyšetřování složitého případu muže, který zavraždil malou dívenku a nyní je na útěku z psychiatrické léčebny. Spolu s vámi se ke slavné vyšetřovatelce připojí také mladá stážistka, která dostane hned možnost se trochu blýsknout.

  • Jestli muž utekl, nebo byl unesen, aby mohl být „řádně“ potrestán, zjistíte na TV Prima v 15:40 v epizodě Trest smrti.

PÁTEK 22. 4. 2011

Flynn Carsen: Kletba Jidášova kalichu

Líbil se vám minulý týden dobrodružný páteční večer? Pak si to tento týden také zopakujte. S knihovníkem Flynnem Carsenem se tentokrát můžete vydat pro magický artefakt a na cestu za krvelačnými upíry. Při jeho cestě ho čeká nejedno zběsilé dobrodružství a spousta šokujících odhalení. Užít si mimo jiné můžete i pokus o oživení starodávného Draculy.

  • Dnes večer se děti možná budou trochu bát, ale nejspíš je nepřesvědčíte, aby šly brzy do postele. Kletbu Jidášova kalichu sledujte na TV Nova ve 20:00.

SOBOTA 23. 4. 2011

William, Kate a osm královských svateb

Milujete svatby? A ještě víc, když jsou to ty královské? Pak si určitě v sobotu nezapomeňte zapnout TV Nova. Svatba prince Williama s Kate Middletonovou se blíží a ti netrpěliví si mohou čekání zkrátit dokumentárním filmem, který je provede historií britských královských svateb. Pokusí se zachytit jejich neopakovatelné kouzlo, ukázat samotný obřad i nejlepší okamžiky námluv, zasnoubení i svatebních příprav. Nahlédne do zákulisí, pobaví několika veselými historkami, poodhalí pár pikantních důvěrností a nabídne rozhovory se svatebčany i těmi, pro které svatby představují spoustu práce – od módních návrhářů až po královské družičky. To vše od roku 1947, kdy si Elizabeth II. brala prince Philipa, přes svatbu princezny Margaret, princezny Anne, prince Andrea a prince Edwarda až po svatbu prince Charlese a Diany.

  • Dokument William, Kate a osm královských svateb sledujte v 18:25.

Něco na té Mary je

V sobotu večer rozhodně nesmí chybět komedie…a vy si určitě zapněte televizi, protože si nesmíte nechat ujít skvělého Bena Stillera a úžasnou Cameron Diaz. Máte v okolí někoho, kdy je úžasný, chytrý, milý a kamarádský? Jestli ano, tak si toho važte, a pokud ne, tak se podívejte na TV Prima. Ve 23:20 totiž na obrazovky vtrhne úžasná Mary ve filmu Něco na té Mary je.

  • Tento film Kafe.cz doporučuje. Určitě se u něj skvěle pobavíte. Jestli můžete, zařaďte jej do programu plánované dámské jízdy s kamarádkami. Nebudete litovat.

NEDĚLE 24. 4. 2011

Jen blázni spěchají

Jestli v neděli obědváte trochu později, tak si rozhodně k přípravě jídla pusťte ve 13:10 TV Nova a uvidíte, jak vám práce půjde od ruky. A i kdyby vaše kroky nesměřovaly do kuchyně, ale k pračce nebo žehličce, televizí nic nezkazíte. Podívat se můžete na krásnou Salmu Hayek a vtipného Matthewa Perryho ve filmu Jen blázní spěchají.

  • Zjistíte, že i krátkodobý vztah může vydržet…i když jsou v něm praskliny, rodina vám nepřeje a celkově to není jednoduché. Trocha romantiky při nedělním odpoledni rozhodně neuškodí.

Jak vytrhnou velrybě stoličku a Jak dostat tatínka do polepšovny

Neděli věnujte celé své rodině, a hlavně dětem. Čeká vás totiž odpoledne a večer s roztomilým Tomášem Holým ve filmech režisérky Marie Poledňákové. Tato úspěšná komedie i po letech určitě stojí za znovuzhlédnutí…a to nejen díky zajímavé zápletce (kterou asi nejspíš všichni znáte), ale také kvůli vtipným situacím a dialogům a hlavně kvůli skvělým nezapomenutelným hereckým výkonům. Podívejte se na ČT 1 a dozvíte se, jak podnikavý by mohl být jednou i váš školák.

  • v 17:00 sledujte Jak vytrhnout velrybě stoličku
  • ve 20:00 si rozhodně nenechte ujít volné pokračování Jak dostat tatínka do polepšovny