Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Záležitost s Gray? Jaká? Sledujte v sobotu...

Zdroj: TV Barrandov

Další várka filmů, dokumentů, seriálů... Vše v týdnu od 30.11. do 6.12. na TV Barrandov. V sobotu večer sledujte "Ta záležitost s Gray". Komedie s velmi zajímavou zápletkou...

Pondělí

Tým expertů kolem nevšedního vědce Tima Samari zkoumá ničivé účinky přírodních katastrof z bezprostřední blízkosti. Je možné katastrofám předcházet? Je možné spustit katastrofy uměle? Na tyto a další otázky bude odpovězeno. Čtvrtý díl britského dokument Katastrofy na povel z dílny National Geographic sledujte od sedmé hodiny večerní.

Sourozenci Sarah a Josh trpí vzácnou vrozenou chorobou. Bývají označováni jako „Motýlí děti“. Sebemenší dotyk způsobí na jejich kůži puchýře a následně zůstane otevřená rána. Britský dokumentární cyklus Šokující příběhy sledujte pět minut po osmé hodině večerní.

Eva se ocitá ve vězení za dopravní nehodu, kterou způsobila v opilosti. Musí se naučit žit v dosud neznámém světě, kde platí úplně jiná pravidla. Vyrovnat se s nimi není pro nikoho snadné. Přátelství neexistuje a o respekt ostatních se musí tvrdě bojovat. Koprodukční česko-slovenský seriál Odsouzené je plný známých herců. Sedmadvacátá epizoda „Podezření“ začíná deset minut po deváté hodině večerní. Sledujte neobyčejné životní příběhy a osudy vězenkyň. Kápo a Katar jsou kvůli alkoholu zavřeni na samotce. Barman vydírá Romana, který mu v opilosti svěřil tajemství.

Otec se synem provozují v Sao Paulu nevěstinec. Riskantní podnikání je pomalu přestává bavit. Každý den se setkávají s korupcí, násilím a smrtí. Cesta ze začarovaného kruhu není jednoduchá. Pomoci jim při tom má nigerijský imigrant Wemb (Mos Def), který zná temná zákoutí nočního velkoměsta. Americký thriller Svět drog sledujte od 22:30.

Úterý

V severní Kanadě bylo nalezeno tělo mladého studenta geologie. S největší pravděpodobností se jednalo o útok smečky vlků. Tým expertů se snaží přijít na to, jaký byl důvod útoku. Britský dokument Lovec a oběť vytvořil National Geographic. V sedm hodin večer si ho nenechte ujít.
Vlak plný peněz je ideální výzvou pro skutečné zločince. Cesty geniálního šéfa lupičské bandy a drobného zlodějíčka se při přepadení zkříží. Kdo ze souboje vyjde vítězně? Francouzskou komedii Velký šéf s Jean-Paul Belmondem sledujte pět minut po osmé hodině večerní.

Jan Saudek je úspěšný, osobitý a kontroverzní muž. Ve 22:10 přivítá ve svém Talkshow Alici Bendovou, Michala Dlouhého a Gipsy.cz.

Středa

Pravidelný spánek má pro některé lidi cenu největšího pokladu. Již dlouho dobu se jim nedaří usnout a to se projevuje na jejich zdravotním a psychickém stavu. Druhou část britského dokumentu K smrti unaven sledujte od sedmé hodiny večerní.

Princezna Diana si získala přízeň celého světa. O to tragičtější byla její nečekaná smrt. Ta je zahalena rouškou tajemství a spekulací. Příčina fatální dopravní nehody nebyla nikdy zcela objasněna. Britský dokument Diana - poslední dny princezny sledujte pět minut po osmé hodině večerní.

Eva se ocitá ve vězení za dopravní nehodu, kterou způsobila v opilosti. Musí se naučit žit v dosud neznámém světě, kde platí úplně jiná pravidla. Vyrovnat se s nimi není pro nikoho snadné. Přátelství neexistuje a o respekt ostatních se musí tvrdě bojovat. Koprodukční česko-slovenský seriál Odsouzené je plný známých herců. Osmadvacátá epizoda „Zásilka“ začíná pět minut po deváté hodině večerní. Sledujte neobyčejné životní příběhy a osudy vězenkyň. Do vězení má dorazit velká dodávka drog. V očekávání jsou vězenkyně, ale i dozorci.

Liam vede nešťastný život. Po smrti ženy se živí jako popelář. Jednoho dne zachrání mladou dívenku a stává se z něj hrdina. Tuhle zodpovědnost nedokáže přijmout a vymyslí riskantní plán. Americký thriller Hledá se hrdina s Cubou Goodingem jr. sledujte ve 22:15.

Unikátní dokumentární cyklus o různých podobách lásky a vášně pokračuje na Barrandově. České milování vám nabídne vyprávění o lásce žárlivé. Skutečné příběhy ze života lidí sledujte od 23:55.

Čtvrtek

Světoznámý přírodovědec prožívá další dobrodružství. Část roku stráví v severní Kanadě, aby poznával běžný život polárních medvědů. Kanadská tundra je také domovem dalších zvířecích druhů. Britský dokument Nigel Marven a polární medvěd si nenechte ujít v sedm hodin večer.

Jack je tulákem, který nemá žádný domov. V jednom zapadlém městečku ho srazí auto. Tento incident obrátí celý jeho život naruby. Viníkem nehody byla půvabná Jeanne, která se rozhodne o Jacka postarat. Americký film Tři přání s Patrickem Swayzem v hlavní roli sledujte pět minut po osmé hodině večerní.

Donna je neústupnou obhájkyní, která se věnuje nejtěžším zločinům. Žena středního věku je po mnoha letech obviněna z vraždy. Důkazy proti ní jsou zcela jasné. Kanadský thriller Hříchy minulosti byl natočen na základě skutečného příběhu. Sledujte jej ve 22:25.

Pátek

Opičky tak, jak je neznáte! Roztomilá, hravá stvoření se mění na drzé a nepříjemné protivníky. I takové umí být Opičky uličnice. Fantastické záběry z dílen National Geographic sledujte v jedinečném dokumentu od 19:00 na TV Barrandov. Dnes skupina kočkodanů ovládne golfové hřiště.

Páteční večer bude i tento týden patřit vínu a navíc hereckému koncertu J. Kemra. Za starým vinařem se vydáme době, kdy přišel o vše. O úrodu z vinohradu, dům i své holuby. Zbyl mu jedině jeho vnuk a láska k přírodě. Sledujte snímek Vinobraní H. Bočana od 20:05.

Politická satira na televizních obrazovkách je skutečný unikát. Existuje jen jedna osoba, která politikům sebere úsměv z tváře. Zuzana Bubílková je zpátky v plné formě a má nabito ostrými. Sledujte Politickou střelnici ve 21:50.

Po zbytek páteční noci budeme vyšetřovat záhadné Výstřely v Mariánských Lázních. Dobový snímek nás zavede do období nástupu nacistického Německa. Tehdy u nás byl zavražděn emigrant německým vrahem, který ovšem uprchl za hranice. Po skončení druhé světové války se případ opět otevírá. Policejní „mordparta“ tak po letech zkusí splatit svůj dávný dluh. Začátek filmu od 22:40.

Sobota

Lidská dobrodružství, krásy přírody a umění žít. To na vás čeká každé sobotní ráno v pořadu Svět křížem krážem. Pohled na svět očima světově proslulých novinářů nás tentokrát zavede do Namibie. Připravte se na cestu opravdovou pustinou od 08:10.

Rychlost, sílu, hbitost. To vše potřebujete pro Drtivou porážku II soupeřů na TV Barrandov. Každý musí zvládnout sérii překážek a nástrah, ale vyhraje jen ten nejrychlejší. Začátek soutěže je v 16:15.

Vrátila se po letech domů pomoci své umírající mamince. Těsně před transplantací se, ale dozví špatné zprávy. Operace nemůže být úspěšná, jelikož její matka není její biologický rodič. V tu chvíli ukáže Anna svou druhou tvář. Tvář Bojovnice. Ihned se rozhodne přijít na kloub celé záležitosti a zůstává ve svém „rodném“ městě i nadále. Začátek nové mini-série je v 17:10 na Barrandově.

Pět minut po osmé přijměte pozvání do soukromí známých osobností a celebrit. Pelíšky slavných navštíví místa, kde byste přítomnost slavných osobností mnohdy nehledali. Kde tráví svůj volný čas? Kde pracují a kde naopak relaxují? To vše zjistíme dnes na výletě do soukromí odpůrkyně bulvárních časopisů, herečky Marty Issové.

Gray a Sam jsou jako Ginger a Fred. Bydlí společně, přemýšlí stejným způsobem a nikdo by netipoval, že jsou sourozenci. Bohužel jednoho dne zjistí, že i vkus na partnery mají velmi podobný. Sledujte romantickou komedii Ta záležitost s Gray na TV Barrandov od 20:20.

Sobotní večer bude ve znamení akce se Stevenem Seagalem. Dnes ho uvidíme jako neporazitelného mistra ringu. Najde přemožitele? Pomůže bývalému policistovi najít unesenou dceru? Odpovědi naleznete od 22:20 ve filmu Clementine.

Neděle

Dobrodruh a dokumentarista Chris Douglas navštíví v nedělní ráno se svým týmem samotné krále zvířat. Jaké mají instinkty, jaký je jejich vztah k lvicím, a jaké chování je pro ně typické? To zjistíme od 08:10. Unikátní dokument Hladoví lvi natáčený novou filmařskou technologií nás zavede až do slunné Afriky.

Rychlost, sílu, hbitost. To vše potřebujete pro Drtivou porážku soupeřů na TV Barrandov. Každý musí zvládnout sérii překážek a nástrah, ale vyhraje jen nejrychlejší. Začátek soutěže je v 16:20.

Vrátila se po letech domů pomoci své umírající mamince. Těsně před transplantací se, ale dozví špatné zprávy. Operace nemůže být úspěšná, jelikož její matka není její biologický rodič. V tu chvíli ukáže Anna svou druhou tvář. Tvář Bojovnice. Ihned se rozhodne přijít na kloub celé záležitosti a zůstává ve svém „rodném“ městě i nadále. Pokračování francouzské mini-série začíná v 17:15.

Nedělní příběhy inspirované skutečnými událostmi dnes pokračují filmem na motivy knihy R. Cooka. Ve špičkové nemocnici v Bostonu začínají záhadným způsobem umírat pacienti. Jedná se o náhodu nebo si někdo začíná hrát na Boha? Smrt na počkání se rozdává ve 20:05.

Nedělní noc bude následující týdny patřit kontroverznímu seriálu Třicet případů majora Zemana. Dnešní epizoda „Vrah se skrývá v poli“ nás zavede do Plánice, kde se v poli skrývá vrah. Zeman vyráží do akce ve 21:50.

Galerii životních příběhů žen, které se věnují „nejstarší profesi lidstva“ vám přináší jedinečný seriál Satisfakce na TV Barrandov. První životní příběh ženy, která zkouší žít dva oddělené životy, uvidíte dnes od 23:15.

Tip na každý všední den

Chcete zůstat „in“ v dění kolem Vás? Vše ukážeme, vyzkoušíme a pobavíme. Hodina plná podvečerní zábavy a odpočinku. To je netradiční life-stylový koktejl 60 minut na TV Barrandov každý všední podvečer od 17:45.

Více informací na www.barrandov.tv

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Vyzkoušej proměnu vizáže zdarma!

Buďte sama sobě vizážistkou, kosmetičkou a kadeřnicí. Vyzkoušejte novou aplikaci, která vám zdarma umožní otestovat, jak by vám slušel nový účes a…

Akční letáky