Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vyhrajte vstupenky na představení Mnoho povyku pro nic

Soutěž o vstupenky na představení Mnoho povyku pro nic
Soutěž o vstupenky na představení Mnoho povyku pro nic
Zdroj: Pavel Mára

10 výherců získá 2 vstupenky na představení Mnoho povyku pro nic v termínu 14. 7. 2013, které se koná areálu Nejvyššího purkrabství Pražského hradu (Jiřská 6, Praha 1).

OSLAVA SHAKESPEARA

Letos si celý svět připomíná 450 let od narození Williama Shakespeara. Pořadatelé Letních shakespearovských slavností věnují tomuto výjimečnému dramatikovi k narozeninám premiéru sváteční komedie Mnoho povyku pro nic. V režii Jiřího Menzela se divákům představí Václav Jílek, Petra Horváthová, Petr Čtvrtníček, Leoš Noha, Lenka Zahradnická, Jan Révai, Pavel Nový a další skvělí herci.

Připomínkou tohoto jedinečného výročí bude též hostování londýnského divadla Globe, které ve dvou večerech představí na Pražském hradě inscenaci Hamlet. Do Prahy zavítá ostravská premiéra hry Jak se vám líbí, kterou nastudoval s předními ostravskými herci režisér Michal Lang. Letos naposledy budou mít diváci příležitost zhlédnout inscenaci Richard III. v hlavní roli s jedinečným Jiří Langmajerem. Na jeviště se vrátí i loňská úspěšná svatební komedie Sen noci svatojánské s Vandou Hybnerovou a Davidem Prachařem v hlavních rolích, dále komedie Veselé paničky windsorské a Zkrocení zlé ženy nebo slovensko-česká inscenace Dvaja páni z Verony.

Letní shakespearovské slavnosti se konají od 24. června do 6. září a v Praze proběhnou již tradičně na dvou plenérových scénách – v areálu Nejvyššího purkrabství Pražského hradu a na Letní scéně Hudební a taneční fakulty AMU v Lichtenštejnském paláci na Malostranském náměstí. Slavnosti se dále konají v Brně, Ostravě a Bratislavě. Generálním partnerem Letních shakespearovských slavností je skupina PPF. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal, více informací naleznete na www.shakespeare.cz.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Kdo hraje postavu Puškvorce v letošní premiéře Mnoho povyku pro nic?
A) Petr Čtvrtníček
B) Leoš Noha
 
Chcete-li vyhrát, pošlete SMS ve tvaru STORY 11 LSS A, nebo B na číslo 900 11 07 od 19. 5. do 1. 6. 2014. Vyhrává každá 99. správná SMS až do vyčerpání výher. Z jednoho telefonního čísla může soutěžící vyhrát jen jedenkrát. Cena jedné SMS je 7 Kč vč. DPH. Technicky zajišťuje ATS. V případě problémů volejte infolinku ATS, tel. 296 363 199 (k dispozici PO – PÁ od 9 do 16 hodin), www.atspraha.cz, www.platmobilem.cz. Uvedenou službu lze využívat pouze na území ČR.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Test: Jaký jste květinový typ?

Test: Jaký jste květinový typ?

Květiny mají rády snad všechny ženy. Příjemně voní, hezky vypadají, jsou barevné… Stejně jako žena, je ale i každá květina jiná.

Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU