Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vyhrajte víkend snů pro dva v Tyrolsku

Vyhrajte víkend snů pro dva v Tyrolsku
Vyhrajte víkend snů pro dva v Tyrolsku
Zdroj: zdroj: hotel Seloos

Stačí poslat jednu sms a možná si právě vy budete užívat pohádkový víkend v luxusním hotelu v Tyrolském Seefeldu.

Zapojte se do SMS soutěže s National Geographic a využijte jedinečnou možnost vyhrát víkend v 4* hotelu Seelos.

  • V rámci pobytu je zahrnuta polopenze.
  • Termín pobytu: 14. – 15. 9. 2013.

Buďte jako doma v útulném 4hvězdičkovém hotelu Seelos v Tyrolsku

Hotel Seelos**** je hotel s nádherným výhledem na pitoreskní centrum Seefeldu. Majestátní hory Wetterstein a Stubaiské Alpy svítí nejen na jeho nový vzhled, ale také prosvětlují všechny jeho luxusně renovované pokoje. Zachovali jsme staré kouzlo a přidali řadu nových skvělých inovací. Komfortní provedení interiérů pokojů byly rozpracovány v tradičním tyrolském stylu, stejně jako ve stylu moderním. Může vás zaplavit vůně domácí atmosféry s živou hudbou během nedělních večeří a užijete si taneční večer v dokonale vyzdobeném hotelu. Zvláštní pozornost je věnována naší vodě, kterou si můžete vychutnat kdykoliv, aniž byste opustili svůj pokoj. Stačí jen otevřít kohoutek! Voda, která naplní vaši sklenici, je křišťálově čistá a chladná, je skutečným bohatství našich Alp. Přesto v našem hotelu je i zdravější, neboť je čištěna speciální technologií. Každý host našeho domu obdrží průkaz hosta, který poskytuje slevy na návštěvy Sportovního centra nebo Golfové Akademie. V létě si můžete vychutnat golf i na jednom z nejkrásnějších evropských golfových hřišť v Golfclubu Seefeld-Wildmoos, který se nachází v kopcovitém terénu poblíž vesničky Mösern (cca 2,5 km od Seefeldu). Navíc Seefeld i celý Olympijský region, který bývá právem nazýván vysokohorské klimatické lázně, nabízí rozmanitost zajímavých míst a turistických tras, vedoucích rozsáhlými hřebeny i náhorními plošinami. Můžete obdivovat proslulé alpské krávy, vychutnat jedinečné pohledy na drsné horské formace.

www.hotel-seelos.at

Jak se do soutěže zapojit?

Pošlete SMS ve tvaru: TYROLSKO na telefonní čsílo 900 11 07 (cena jedné SMS je 7 Kč).
Čím více SMS zašlete, tím větší šanci máte na výhru!

Soutěž probíhá od 5. 8. do 29. 8. 2013
Soutěžící, který zašle SMS, která bude doručena jako 4 000. v pořadí, vyhrává.

Obecná pravidla SMS soutěží naleznete ZDE

Technicky zajišťuje Advanced Telecom Services (ATS), s.r.o. Cena jedné SMS je 7 Kč včetně DPH. Uvedenou službu lze využívat pouze na území ČR prostřednictvím mobilních operátorů O2, Vodafeone a U-fon. V případě technických problémů se obraťte na infolinku společnosti ATS, s.r.o. 776 999 199 (po-pá od 9 do 16 hod.)
www.platmobilem.cz

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Květy 32/2013

Veronika Žilková a syn Vincent * Byznys se zvířecími mazlíčky * Jak si pamatovat tolik hesel a PINů? * Vychází 8. 8. 2013

Akční letáky