Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vyhrajte luxusní pobyt v Tyrolsku!

Vyhrajte luxusní pobyt v Tyrolsku!
Vyhrajte luxusní pobyt v Tyrolsku!
Zdroj: www.princessbergfrieden.com

Vyhrajte 3 noci se snídaní pro 2 osoby v 5hvězdičkovém hotelu v Tyrolsku!

Hotel Princess Bergfrieden***** v tyrolském Seefeldu (Rakousko) je malý luxusní hotel s dvanácti apartmány, které byly navrženy s péčí, splňující všechny moderní požadavky. V kombinaci s proslulou tyrolskou stylovou tradicí a s moderním designem interiéru belgického architekta Vittoria Simoniho se staré i nové prvky spojily v dokonalé harmonii. Bohatá dřeva v kombinaci s moderními prvky vytváří teplou a útulnou atmosféru, takže se všichni cítí jako doma. Hotel Princess Bergfrieden je hotel, nabízející odpočinek, respektující soukromí svých klientů a je vhodný pro děti. Kromě nádherných luxusních apartmá nabízí hotel i plavecký bazén, bar a salonek s krbem.

Zdroj: www.princessbergfrieden.com V létě si můžete vychutnat golf na jednom z nejkrásnějších evropských golfových hřišť v Golfclubu Seefeld-Wildmoos, který se nachází v kopcovitém terénu poblíž vesničky Mösern (cca 2,5 km od Seefeldu). Navíc Seefeld i celý olympijský region nabízí rozmanitost zajímavých míst a turistických tras, vedoucích rozsáhlými hřebeny i náhorními plošinami. Můžete obdivovat proslulé alpské krávy, vychutnat jedinečné pohledy na drsné horské formace.

Pro hosty se zálibou ve sportu se nabízí kromě golfu možnost zahrát si squash, tenis (vnitřní i venkovní kurty), jízdu na horském kole, rafting, horolezectví a mnoho dalších akcí.

Zdroj: www.princessbergfrieden.com Součástí hotelových služeb jsou i útulná jídelna (bufetové snídaně), vinný sklep, DVD půjčovna v hotelu, prostorná herna s DVD a CD přehrávačem, stolní fotbal, jukebox a sedadla/pytle, velká zahrada s posezením, prostorná sluneční terasa, parkování u hotelu, úschovna golfového vybavení, 30% sleva green fee na golfovém hřišti Seefeld-Wildmoos, 30% sleva na green fee na 9jamkové hřiště Golf Academy Seefeld, 15% sleva na Golf golfové kurzy Akademie Seefeld naproti Hotelu Princess, zdarma jízdní kola v létě, Wi-Fi / bezdrátový internet v celém hotelu, wellness: vyhřívaný krytý bazén se saunou tryskového proudu a parní sauna, lehátka a deky, denní výměna ručníků a denní úklid pokoje, koupelové pantofle a župany aj.

Zdroj: www.princessbergfrieden.com

Hotel Princess Bergfrieden***** se nachází v rodinném a přátelském olympijském regionu Seefeld, který bývá právem nazýván vysokohorskými klimatickými lázněmi. Seefeld i okolí má dlouhou lyžařskou i rekreační tradici. Dostavba osmi luxusních horských apartmánů pod názvem Mountain Residences***** je již hotova. Luxusní apartmán si může pořídit kdokoliv a v době, když jeho majitel nebude pobývat v Seefeldu, hotel bude apartmán pronajímat a majitel bude již jen vydělávat peníze. Dobrá investice, že?

Soutěžit můžete ZDE

Zdroj: www.princessbergfrieden.com

Hotel & Mountain Residences Princess Bergfrieden***** Milserstraße 274
A-6100 Seefeld in Tirol
Tel.: +43-5212-2557
E-Mail: info@princessbergfrieden.com
www.princessbergfrieden.com

Zdroj: www.princessbergfrieden.com  

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU