Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vyhrajte expedici s egyptology!

Zdroj:

Neobyčejně zajímavá výhra. Tou může být místo v jedinečné egyptské expedici časopisu National Geographic. A kdo se o jedno ze tří míst může ucházet? Všichni, kteří si od 1. července do 31. srpna letošního roku sjednají u České pojišťovny cestovní pojištění.

„Cestovatelé, kteří se letos v létě vydají do zahraničí s cestovním pojištěním České pojišťovny, mají výjimečnou příležitost zúčastnit se populárně-naučné expedice a dostat se tak díky National Geographic do míst, kam se lidé běžně nepodívají.

Věřím, že každého, kdo rád cestuje, tato možnost nadchne,“ popisuje hlavní výhru Lukáš Kubín, ředitel marketingové komunikace ČP.

Kromě hlavních tří cen přináší soutěž dalších 97 výher, a to jak předplatné českého vydání časopisu National Geographic, tak například i zajímavé knihy.

Princip soutěže je jednoduchý – stačí v době prázdnin uzavřít cestovní pojištění u České pojišťovny a následně správně zodpovědět soutěžní otázku.

Více se o soutěži dočtete na stránkách www.stantesearcheologem.cz.

Fakta o egyptské expedici:

  • Termín: říjen 2011

  • Počet účastníků: 12

  • Počet dní: 11

  • Místo pobytu: Egypt

  • Odborný komentář na místě: egyptoložka Hana Vymazalová

  • Výběr z programu: muzea v Káhiře, prohlídka nalezišť v Abúsíru, prohlídka nalezišť Sakkára a Dahšúr (běžně nepřístupné pyramidy a hrobky), návštěva expedice českých archeologů v El-Hézu, návštěva vybraných pouštních lokalit, oáz, chrámů a pevností…

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky