Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vyhlašujeme fotosoutěž o nejvtipnější fotku z dovolené

Kafe.cz vyhlašuje první fotosoutěž. Posílejte nám vtipné fotografie z letní dovolené a budete mít možnost vyhrát jednu z našich cen. Hlasovat budete taky vy - naši čtenáři

Fotky na téma vtipná fotka z dovolené můžete posílat na adresu fotky@kafe.cz pod heslem "vtipna dovolena". Fotografie ve formátu JPG o velikosti max. 3 MB a rozměrech minimálně 500 obrazových bodů. Nezapomeňte připsat svou poštovní adresu, kam budete chtít zaslat případnou výhru (nebude zveřejněna). K fotografii můžete připojit taky vtipné pojmenování/popis - rádi ho zveřejníme také.

Poznámka: Posílejte pouze vlastní fotky nebo fotky, u nichž máte od autora souhlas k jejich zveřejnění.

Co můžete vyhrát

Redakce pak bude fotografie postupně zveřejňovat a návštěvníci Kafe.cz budou hlasovat, která se jim nejvíce líbí. Autoři těch nejvtipnějších pak vyhrají jednu z následujících cen:

Balíček kosmetiky od Fytofontana Cosmeceuticals

Fotosoutěž - výhry

Exkluzivní hrnek s podšálkem
Atypický hrníček vyrobený na míru pro Kafe.cz s asymetrickým podšálkem, na který je možno kromě hrníčku s kávou či čajem posadit také zákusek nebo bábovku

Červené dámské triko
Bavlněné červené dámské tričko se slušivým motivem Kafe.cz

Příjem fotografií probíhá od 15. července až do 31. srpna 2009. Zveřejňovat vaše fotky začínáme postuně od pondělka 20. července 2009.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky