Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vyhlášení 5. etapy soutěže Tchibo: Výroba pralinek a caffé art v ChefParade

Vyhlášení 5. etapy soutěže Tchibo: Jde se vařit z kávy do kulinárního studia ChefParade
Vyhlášení 5. etapy soutěže Tchibo: Jde se vařit z kávy do kulinárního studia ChefParade
Zdroj: ChefParade, Thinstock

Pětice čtenářek, které vložily snímek svého oblíbeného hrnečku kávy do naší fotogalerie a zároveň nejrychleji sbíraly zrníčka v článcích, čeká tuto sobotu jedinečný zážitek: kurs výroby čokoládových pralinek a zdobení kávy v ChefParade.

  • Výherkyně kursu pro 1+1 osobu + dalších dárků od Tchiba mají tyto nicky: MILADA79, baf001, amitka, daza, luckacaky

Výherkyně byly kontaktovány e-mailem. V případě, že neodpoví do středy 16. 5. do 12:00, bude cena  postoupena náhradnicím. První náhradnicí je: ladomerska vieska 

Ceny:

Kurz ChefParade pro dvě osoby

+

Každý si navíc odnese další dárky – kávu Tchibo Exclusive Origins Guatemala Medium, sadu designových šablonek a sypátek, které pro Tchibo navrhl světový designér Terence Conran!

Všem výherkyním blahopřejeme

Připomínáme, že svou účastí výherkyně dávají souhlas s pořizováním fotografií a videa z kurzu pro potřeby Kafe.cz i spol. Tchibo. Video i fotografie budou na Kafi publikovány.

Tip kafe.cz:

Připomínáme, že stále běží Fotosoutěž „Dostaveníčko s kávou v obchodě Tchibo“ o poukázky na zboží v hodnotě 1 500 korun!

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Hévíz: bahnivé lázně v Maďarsku

Plavce, kteří zamířili na druhou stranu největšího evropského přírodního termálního jezera vulkanického původu Hévíz v Maďarsku, lze těžko rozeznat.…

Akční letáky