Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Víkendový televizní relax

Víkendový televizní relax
Víkendový televizní relax
Zdroj: TV Prima, TV Nova, Česká televize

Prodloužený víkend začíná tentokrát už ve čtvrtek. Nemáte-li v plánu jet na výlet nebo třeba jít nakupovat, tak se zachumlejte pod deku, dejte si teplý čaj a bavte se u nadílky českých televizí. Tento týden je o co stát.

ROMANTICKÉ DRAMA

Listopadová romance, TV Prima, 17. 11. 2011, 11:25

Láska se nedá naplánovat, ani ukočírovat, ani lehce ukončit…buď je, anebo není a většinou přichází nečekaně a zasáhne vás nepřipravené! To si zřejmě neuvědomuje hlavní hrdinka Sara v podání Charlize Theron, která se ač nechtěně zamiluje do Keanu Reevse a myslí, že vztah mezi nimi dokáže udržet jen jeden měsíc - listopad. Ačkoli se jedná o romantiku, chybí jí tradiční romantické americké klišé. Přesto vám radíme, moc nad filmem nedumejte, jen si ho užívejte.

ROMANTICKÁ KOMEDIE

Až tak moc tě nežere, TV Nova, 18. 11. 2011, 20:00

Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše – tak přesně o tom vypovídá tahle bláznivá povedená komedie. Uvidíte lásku, vztahy a také to, že pochopit opačné pohlaví je pro muže i ženy téměř nemožné. A přestože jsou jako oheň a voda, navzájem se potřebují a chtějí spolu žít. Někdy to jde snáz, jindy je to pěkná fuška a nedopadne to dobře. U této hvězdně obsazené americké komedie se budete určitě skvěle bavit. A koho že můžete vidět? Třeba Scarlett Johansson, Jennifer Aniston, Bena Afflecka, Drew Barrymore, Bradleyho Coopera a další

RODINNÁ KOMEDIE

Velký, TV Prima, 19. 11. 2011, 12:55

Když jsme malí, toužíme po tom být velcí a úspěšní. Život dospělých nás láká víc než všechny hračky světa. Jakmile dospějeme, chceme se vrátit zpět do dětství a víc si jej užít. O tom, jaké to je rychle zestárnout a z dítěte být najednou dospělým, bylo natočeno mnoho filmů. Prvním z nich byla také komedie Velký s Tomem Hanksem v hlavní roli. Film, který dokáže zaujmout jak děti, tak jejich rodiče. A ačkoli je to hit z roku 1988, jeho zápletka funguje i dnes dokonale.

FILMOVÝ HIT

Stmívání, TV Prima, 19. 11. 2011, 20:00

Ačkoli je vám přes třicet, patříte stejně jako vaše dcery k fanynkám filmové série Stmívání a krasavců Roberta Pattinsona a Taylora Lautnera? Nemáte se zač stydět, spolu s vámi je v tom téměř celý svět. V kinech se tento týden premiérově objevuje 4. díl Rozbřesk, respektive jeho první část, a v televizích už konečně můžete vidět začátek této upírské ságy. Krásné ženy, hodní upíři versus ti zlí, charismatičtí vlkové a láska mezi dvěma světy – to je všechno, co potřebuje mít správná romantická fantasy.

ČESKÁ KOMEDIE

Vratné lahve, TV Nova, 20. 11. 2011, 20:00

Existují lidé, kteří nechtějí trávit podzim života doma luštěním křížovek…stejně jako Zdeněk Svěrák, který hraje bývalého učitele přijímajícího brigádnické místo ve výkupu lahví, kde ponořen do slapských snů a tužeb odmítá zestárnout. Svěrák do své role dal všechno, a možná právě proto je jeho výpověď osobní, pravdivá a smutnoveselá až groteskní. Jan Svěrák jako režisér dokazuje, že i nepříliš moderní téma, ty obyčejné příběhy, se dají i v našem českém prostředí natočit zajímavě a působivě.  

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Květy 47/2011

Speciální příloha: Vyhrajte dárky za 155 tisíc Rozhovor s Ivanou Chýlkovou Jak sehnat v padesáti práci Chraňte své děti Vychází 17. 11. 2011

Akční letáky