Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velká soutěž Tchibo o pohádkové ceny (6. etapa) – Vyhrajte 10 luxusních relaxačních masáží

Velká jarní soutěž Tchibo o pohádkové ceny (6. etapa)
Velká jarní soutěž Tchibo o pohádkové ceny (6. etapa)
Zdroj: Tchibo

Kromě luxusních thajských relaxačních hodinových masáží s použitím speciální kávové esence získají výherkyně také balíčky lahodné zrnkové kávy Tchibo Espreso Milano Style

Diskutujte: Chodíte rádi na masáže? Jaké druhy vám dělají dobře, a které naopak ne?

Velká jarní soutěž Tchibo pokračuje etapou, ve které může deset nejrychlejších sběratelek zrníček (celkem se jich v nejnovějších článcích tentokrát opět ukryje 10) získat kávu Tchibo Espresso a luxusní relaxační 60minutovou thajskou masáž celého těla od konečků prstů na nohou až po kořínky vlasů.

Jak zrníčko vypadá:

Zdroj: Tchibo

Vyhrajte báječnou masáž

Při masáži je používána speciální kávová esence s blahodárnými účinky na pokožku. Procedura je zahájena postupným promasírováním dolních končetin s příjemným protažením a uvolněním jednotlivých prstů, pokračuje masáží zádových svalů. Na závěr se masérka soustředí na tlakovou masáž temene hlavy a obličeje. Thajská aromatická olejová masáž s příchutí kávy je nejefektivnější forma relaxace a regenerace, napomáhající odstranění únavy, nahromaděného stresu a napětí organismu.

  • Poukaz bude vystaven na jméno výherkyně a do jednoho z těchto pěti měst podle vlastního výběru výherkyně: Praha, Brno, Karlovy Vary, Špindlerův Mlýn, Mladá Boleslav. Termín čerpání si výherkyně domluví již individuálně.

Spolu s poukazem dostanou výherkyně i lahodnou zrnkovou kávu Tchibo Espresso Milano Style ze 100% kávových zrn Tchibo Arabica s typicky severoitalským chuťovým profilem s lehce ovocným charakterem a jemným dotykem čokolády.

Zdroj: Tchibo

Relaxační masáž obecně není vhodná pro:

  • o Osoby s extrémně vysokým tlakem
  • o Osoby s alergickou reakcí na aromatické esence (káva)
  • o Osoby s atopickými ekzémy
  • o Těhotným ženám s křečovými žílami se nedoporučuje, obecně se těhotným ženám provádí jemná těhotenská masáž, u které nejsou žádná rizika, není-li dotyčná alergická na kávu
  • o Osoby s otevřeným poraněním kůže

 Přečtěte si kompletní podmínky soutěže

Tip Kafe.cz

Nahrajte svoji fotku do fotogalerie Dostaveníčko s kávou v obchodě Tchibo a vyhrajte poukázku za 1 500 Kč na zboží i kávu v Tchibu.  

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky