Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

VELKÁ SOUTĚŽ O 100000 Kč Vyhrajte už za jednu SMS!

Zdroj:

Pošlete nám SMS ve které nabídnete nejnižší částku za kterou můžete získat 100 000 Kč. Pokud bude vaše nabídka nejnižší a zároveň unikátní, 100 000 Kč je vašich!

JAK se můžete zapojit do soutěže?

Odešlete SMS ve tvaru DAZ + vámi nabízená částka (příklad: chcete-li nabídnout částku 4 Kč, odešlete SMS ve tvaru DAZ 4 na číslo 9001209.

POZOR: suma musí být vždy zaokrouhlena na celé koruny. Zpět obdržíte SMS s informací, zda je částka nejnižší a zda je unikátní.

CENA JEDNÉ SMS JE 9 KČ VČETNĚ DPH.

Jak to funguje?

  • 100 000 Kč získá ten, kdo nabídne nejnižší a zároveň unikátní částku. Unikátní částka je ta, kterou během trvání soutěže nenabídne nikdo jiný. (Příklad: pokud nabídnete částku 6 Kč a nikdo jiný stejnou nebo nižší nabídku nedává, je výhra vaše. Pokud ovšem stejnou částku jako vy nabídne i někdo další nebo jiný soutěžící nabídne nižší unikátní částku, má šanci na výhru on.)

  • O svých šancích na výhru jsou všichni soutěžící informováni SMS zprávami a až do uzavření soutěže se mohou pokusit tipovat znovu.

  • POZOR! Pokud je soutěžící v nějakém okamžiku zpětnou SMS informován o tom, že právě v tuto chvíli je jeho nabídka nejnižší a zároveň unikátní, ještě to automaticky neznamená, že soutěžící vyhrává, protože jej kdykoli do konce trvání soutěže může jiný soutěžící „přebít“.

  • Počet odeslaných nabídek není limitován – čím více SMS nabídek zašlete, tím vyšší šanci na výhru máte.

  • Cena jedné SMS je 9 Kč a žádné jiné poplatky nejsou se soutěží spojené!

Soutěžit můžete od 12.9. do 26.10.2011

Do soutěže jsou přijaty pouze SMS, které do systému SMS-centra dorazí do 20.00 hodin dne 26. 9. 2011.

Vítěze soutěže budeme kontaktovat a domluvíme s ním způsob předání výhry.

POZOR! Jedná se o TIPOVACÍ SOUTĚŽ, nabízenou částku nakonec neplatíte. Pokud vyhrajete, výhru vám samozřejmě předáme ZDARMA.

SLUŽBU TECHNICKY ZAJIŠŤUJE ATS, S. R. O., INFOLINKA 776 999 199, WWW.PREMIUMSERVICES.CZ

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU