Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velká podzimní soutěž: vyhrajte sportovní vybavení a zásoby šumivých tablet HAAS

Šumivé tablety HAAS
Šumivé tablety HAAS
Zdroj: red

Komerční sdělení - Posilujte pravidelně svou imunitu, vyplatí se to.

S nadcházejícím podzimem bychom se měli zaměřit na přísun vitamínů, posílit obranyschopnost organismu a připravit se tak na náročné zimní období. S klesajícími venkovními teplotami roste riziko prochladnutí, které často vede k nachlazení, rýmě nebo dalším zdravotním komplikacím. V chladném počasí se navíc rychleji šíří viry a bakterie. V místech vyšší koncentrace lidí pak útočí původci nemocí o to intenzivněji.

Jak se ubránit onemocnění a zůstat fit?

Šumivé tablety HAAS Šumivé tablety HAAS Zdroj: red

Posilujte pravidelně svůj imunitní systém dostatečným přísunem vitamínů a minerálních látek. Tělo nejlépe přijímá tyto prospěšné látky z přírodních zdrojů - tedy přirozenou stravou. Dostatek syrového ovoce, zeleniny, superpotravin a zdravé výživy dokáže pokrýt nároky organismu v běžném režimu. Avšak v případě, že nedopřejeme tělu potřebné množství na vitamíny a minerály bohaté stravy, nebo už je náš imunitní systém narušen či vystaven zátěži, pak je na čase sáhnout po doplňcích stravy.

Máte dostatečné zásoby šumivek HAAS?

Šumivé tablety HAAS Šumivé tablety HAAS Zdroj: red

Braňte své tělo před sychravým podzimním počasím, posilněte ho vitamíny. Zásobte se šumivými vitamíny HAAS označenými červeným pruhem SOUTĚŽ a soutěžte skvělé ceny.

Jak na to?

  • Sbírejte soutěžní obaly šumivé tablety HAAS. Na každém obalu najdete natištěný unikátní soutěžní kód.
  • Zaregistrujte se na webu www.musisumet.cz/soutez.html a vkládejte unikátní soutěžní kódy produktů po celou dobu trvání soutěže. Uschovejte soutěžní obal pro ověření případné výhry.
  • Losování výherců proběhne každý týden a navíc závěrečné slosování. Pokud budete vylosováni, pošlete výherní obal a výhra je vaše!
  • Soutěž probíhá v termínu 1. 10. - 12. 12. 2017.

Dopřávejte svému tělu to nejlepší - správnou porci pohybu a aktivního sportu, vyváženou stravu a vhodné doplňky stravy. Šumivé tablety HAAS jsou oblíbené pro svou příjemnou chuť, vyváženou kombinaci vitamínů a minerálů, snadnou dostupnost produktu v potravinových řetězcích. 

Více na www.musisumet.cz.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU