Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vařte znovu se šéfem Pohlreichem

Vařte znovu se šéfem Pohlreichem
Vařte znovu se šéfem Pohlreichem
Zdroj: TV Prima, TV Nova, Česká televize
Prohlédněte si všechny fotografie (5)

Baví vás grilování a chcete vědět víc? Tipy, triky a rady. Zdeněk Pohlreich vás v pondělí přivítá ve své nové show. Kromě toho si tento týden užijete romantiku, drama i komedie.

PONDĚLÍ 23. 5. 2011

Kafe.cz doporučuje!

Šéf na grilu

Milujete kulinářské show, kde se můžete pokochat nad dobrým jídlem a zjistíte, kde se dá dobře najíst? A bavila vás show Ano, šéfe? Máme pro vás dobrou zprávu. Zdeněk Pohlreich se vrací a tentokráte si posvítí na pochoutky z grilu. V novém pořadu Šéf na grilu se dozvíte jak zásady zdravého grilování, tak nové chutné recepty. A co se bude grilovat v prvním díle, který uvidíte na TV Prima ve 21:20? Exkluzivní lahůdka – pravé steaky. Dozvíte se také zajímavosti o hovězím mase a šéf vás upozorní na nejčastější chyby a nešvary při přípravě této pochoutky. Přejeme vám dobrou chuť.

Přečtěte si

Flashdance

Taneční filmy patří mezi mé nejoblíbenější? Hlavně, když se jedná o klasiku, kterou zná snad každá z nás. Jak jste na tom vy? Jestli jste si na novinky ještě nezvykly nebo jim nepřišly na chuť, tak se podívejte na to, co natočil režisér Adrian Lyne v roce 1983. Film Flashdance o mladé svářečce, která touží po kariéře baletky, vás uchvátí a nadchne. Věřte, že od půlky filmu budete tančit spolu s hlavní hrdinkou. Sledujte na TV Nova v 9:30.

Přečtěte si:

STŘEDA 25. 5. 2011

Na prahu noci

Léto a teplé počasí v nás vzbuzuje romantické tendence. Častěji se zamilováváme a s partnerem chceme trávit co nejvíce času. A co sledovat po skvěle strávené noci se svým milým, přítelem nebo manželem? Zkuste drama o obtížné cestě k naplnění touhy po lásce a rodině.

  • Film Na prahu noci sledujte na TV Nova v 9:55.

ČTVRTEK 26. 5. 2011

TOP STAR: Petr Muk

Zavzpomínejte na jednoho z nejlepších českých zpěváků současnosti, který více než 20 let zásadně ovlivňoval podobu naší populární hudby - na Petra Muka. V Top Star magazínu věnovaném právě jemu se dozvíte podrobnosti z jeho mládí i to, jak začínal se zpěvem. Připomenete si jeho alba a největší hity jako Ráchel, Lék světu a Čas. Uvidíte jeho úspěchy i neúspěchy. Ponoříte se do jeho psychických problémů, které ho celý život provázely a nakonec dovedly až k branám smrti.

  • Ve 20:00 si zapněte TV Prima a pozorně sledujte.

PÁTEK 27. 5. 2011

Život s Helenou

Komedií není nikdy dost…celý týden pracujete a aspoň večer si musíte na chvíli oddechnout. A u čeho se dokážete nejvíce odreagovat a vlastně na nic nemyslet? Zkuste to třeba u rodinné komedie o tom, že skloubit čilý společenský život s nečekanými rodičovskými povinnostmi se zdá nemožné. Některé ženy totiž netouží po dětech a rodinném životě, ale tragické události v životě jim nedají na výběr.

  • Ve 20:00 na TV Nova sledujte, jak se energická, mladá a aktivní žena milující večírky musí postarat o děti své sestry ve filmu Život s Helenou. Garantujeme smích.

SOBOTA 28. 5. 2011

Hrabě Monte Christo

Přeneste se do roku 1814, do dob slavného Napoleona a do velkolepé Francie a pozorujte slavný příběh námořníka Edmonda Dantese, jenž s pomocí velkého pokladu zasvětil život pomstě. Dobrodružný příběh zrady, lásky, skryté identitě, útěku z vězení a návratu domů sledujte ve filmu Hrabě Monte Christo na TV Nova v 15:55.

  • Jde již o několikáté zpracování slavného příběhu Alexandra Dumase, tentokráte z roku 2002.

Nejkrásnější hádanka

Potřebujete v sobotu večer pracovat, ale doma zlobí děti a nenechají vás ani na chvíli vydechnout? Pak jim pro jednou pusťte televizi a nechte je podívat se na pohádku o tom, jak hádanky pomohly ke štěstí nejen princezně a Matěji. Dětičky se uvelebí a bude je to bavit a pokud vy doděláte věci v předstihu, můžete se koukat s nimi. Nejenže i vás bude pohádka bavit, ale pokocháte se pohledem na pěkného Matěje v podání Jana Dolanského.

  • Pohádku Nejkrásnější hádanka sledujte ve 20:00 na TV Nova.

Rozchod

Lidé se seznámí, zamilují, sestěhují se a vypadá to na idylku. Jenže co když to soužití není tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát? O tom, jak vtipný může být rozchod a jaké naschvály si dříve zamilovaní lidé v jednom bytě mohou dělat, uvidíte v romantické komedii Rozchod s Jennifer Anistonovou a Vincem Vaughnem. A že nechcete sledovat komedii se špatným koncem? Toho se nedočkáte. Ve 20:00 na TV Prima uvidíte, že láska si nevybírá a i když je soužití těžké, dá se nakonec zvládnout.

Přečtěte si:

V šatníku u Jennifer Aniston

NEDĚLE 29. 5. 2011

Čas dluhů

Ve 23:15 na TV Nova sledujte satirickou českou komedii Čas dluhů o dalších osudech hrdinů úspěšného filmu Čas sluhů. Setkávají se v ní znovu různé povahy, poznáte manipulátorku, slabošského manžela a zažijete soukromou válku manželů, kteří rozhodně nepatří k sobě. V hlavních rolích můžete sledovat ty největší hvězdy českého filmu. Třeba Ivanu Chýlkovou, Karla Rodena, Lucii Bílou, Evu Holubou, Tatianu Vilhelmovou a další. Není to film pro vás? Pak si udělejte krásný nedělní večer s manželem a relaxujte třeba ve vaně. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Jste nemocní? Přestěhujte svou postel!

Spánek se pro účely nejrůznějšího čarování používal celé věky. Dodnes je zaznamenáno velké množství rituálů: od přivolání dřímoty až po manipulování…

Akční letáky