Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Užijte si Sex ve městě

Užijte si Sex ve městě a další tipy
Užijte si Sex ve městě a další tipy
Zdroj: TV Prima, TV Nova, Česká televize
Prohlédněte si všechny fotografie (6)

Vztahy, láska a přátelství…co jiného čekat od prvního květnového týdne...

Extra tip Kafe.cz na NEDĚLI 1. 5. 2011

Bohdalka je NAŠE

První dáma českého humoru Jiřina Bohdalová slaví 3. 5. 2011 významné životní jubileum. Televize Prima se připojuje ke gratulantům a první květnový večer věnuje přední české herečce. Ve 20:00 uvede dokument s názvem Bohdalka je NAŠE.

  • Dokument zachycuje její životní pouť, a to jak hvězdné výšiny, tak ty nejtvrdší pády.

Zdroj: TV Prima, TV Nova, Česká televize

PONDĚLÍ 2. 5. 2011

Noc vlka

Co může spojit člověka se zvířetem? Touha přežít! Pak se z takových dvojic stanou nerozluční přátelé. A to hlavně v podání člověka a psa. O tom se můžete přesvědčit ve filmu Noc vlka, který vysílá TV Nova v 9:05. Dobrodružné drama o ženě, která se zraní daleko od civilizace a prožije několik dnů zraněná, vypovídá o vytváření zvláštního pouta mezi „nepřáteli".

  • Touhu po životě sdílí s ženou i vlčice chycená do pytláckého oka.

Zdroj: TV Prima, TV Nova, Česká televize

ÚTERÝ 3. 5. 2011

Na větrné hůrce

Nechte se v úterý okouzlit jedním z nejkrásnějších a nejslavnějším romantických příběhů. O velké lásce, anglických vřesovištích a lidských vztazích. Inspirující román Na větrné hůrce spisovatelky Emily Bronteové byl zpracován do filmové podoby britských režisérem Peterem Kosminským a usiluje o maximální věrnost předloze a o evokaci dobové atmosféry.

  • Diváky může také okouzlit romantická kamera, drsné krásy exteriérů a sugestivní hudba. Na větrné hůrce s Ralphem Fiennesem a Julliette Binocheovou sledujte ve 20:05 na ČT 2.

Zdroj: TV Prima, TV Nova, Česká televize

STŘEDA 4. 5. 2011

Bláznivá cesta

Manželství projde za ta léta několika šrámy…některé rány se dokážou zahojit, jiné se jen schovají a čekají na vhodnou příležitost, aby se znovu objevily. A zase zabolely. Jestli máte takové zkušenosti a plánujete nějakým způsobem do manželství zasáhnout, rozhodně tak nedělejte unáhleně.

  • Ještě než půjdete za odborníkem, nebo sbalíte kufry, zavzpomínejte na ty dobré časy a zkuste se v klidu posadit a podívat se na vztahové drama Bláznivá cesta, kde manželé takovým menším očistcem také projdou. Jak to dopadne, sledujte na TV Nova v 9:35.

Zdroj: TV Prima, TV Nova, Česká televize

ČTVRTEK 5. 5. 2011

Made in China

Kdo z nás se někdy nenechal zlákat úžasnou nabídkou výloh, hlásajících například „Vše za 39“? Najdeme tu neuvěřitelné množství drobných zbytečností, které koupíme třeba s tím, že je věnujeme tetě k narozeninám nebo neteři k Vánocům. Asi málokdo z nás si ale uvědomí, že za každou z těch maličkostí stojí lidská práce. Drtivá většina takového zboží pochází z lidnaté Číny. Mezi ty, kteří v těžkých podmínkách, dlouhých směnách, daleko od rodiny vyrábějí něco, co vlastně vůbec nikdo nepotřebuje, patří i manželský pár, který si vybrali francouzští dokumentaristé. Doma na dalekém venkově nechali manželé babičce a dědovi dvě malé děti, které vídají zhruba jednou za tři roky.

  • Jak je jejich život jednotvárný a složitý, sledujte v dokumentu Made in China na ČT 2 ve 22:30.

Zdroj: TV Prima, TV Nova, Česká televize

PÁTEK 6. 5. 2011

Deník princezny

Po týdnu ještě neoschly slzy štěstí na britských tvářích po svatbě jejich oblíbeného prince Williama a už je tu TV Nova s další princeznou. Tentokráte ale americkou. Jaké to je, ztratit a nalézt znovu přátelství, objevit kouzlo lásky a stát se proti své vůli z obyčejné studentky princeznou, sledujte na TV Nova ve 20:00 ve filmu Deník princezny.

  • A sranda je zaručena…a to proto, že je ta princezna nemotorná, lepí se jí smůla na paty a navíc ji hraje krásná Anne Hathaway.

Zdroj: TV Prima, TV Nova, Česká televize

SOBOTA 7. 5. 2011

Fany

K významnému životnímu jubileu Jiřiny Bohdalové a jako poctu jejímu herectví uvádí Česká televize film Fany. Za vynikající roli v něm získala naše oblíbená herečka v roce 1995 ocenění Český lev. Její Fanynka je i ve zralém věku nevinným dítětem, které hledí na svět s naivní důvěrou a úsměvným očekáváním. Tragikomický příběh dvou stárnoucích sester, k nimž se osud zachoval rozdílně, se odvíjí ve chvíli, kdy inteligentní a ctižádostivá primářka nemocnice Jiřina je postavena před osudovou volbu: zda se bude o sestru starat sama, nebo ji prostě odloží do ústavu.

  • Na konci příběhu zůstává ta rozumnější ze sester zase sama, bohatší o bolestnou citovou zkušenost. Film sledujte na ČT1 ve 21:20.

Zdroj: TV Prima, TV Nova, Česká televize

Sex ve městě

Máte ty opravdu nejlepší kamarádky, se kterými trávíte většinu svého volného času a nedáte na ně dopustit? Zdá se vám, že máte problémy s láskou, a jak čas plyne, tak jsou horší a horší? A stále hledáte toho pana pravého, „Pana Božského“? Pak se inspirujte u čtyř kamarádek, které se netopí jen v luxusu, ale také v citových problémech. Zavítejte na chvíli do filmové podoby skvělého seriálu Sex ve městě a podívejte se, kam až to Carrie, Miranda, Samantha a Charlote dotáhly.

  • A to na TV Nova ve 20:00. V hlavní roli exceluje skvělá Sarah Jessica Parker.

Zdroj: TV Prima, TV Nova, Česká televize

NEDĚLE 8. 5. 2011

Protektor

Nejen celý národ ovlivnila okupace Československa v březnu 1939, ale také obrátila naruby manželství rozhlasového reportéra Emila a jeho ženy Hany, filmové herečky, která stojí na počátku velké kariéry.

  • Problémy s židovským původem, německou propagandu, drobné úniky od reality, atentát na zastupujícího říšského protektora Heydricha a nečekané sblížení v tragickém konci si můžete připomenout v českém filmu Protektor na ČT 1 ve 20:00.  

Zdroj: TV Prima, TV Nova, Česká televize

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Test: Znáte zkratky z dob komunismu?

Některá slovní spojení zkracujeme. Zkratky jsou např. hláskové (AMU), slabičně vyslovované (JZD), ustálené jako v případě akademických titulů (MUDr.)…

Akční letáky