Pondělí

Devítiletá Nicolett Halfová trpí ojedinělou formou poruchy růstu. Měří méně než jeden metr a už nikdy nebude vyšší. Diagnózu primordiálního trpaslictví má pouze jeden člověk z 150.000.000 lidí. Britský dokument Dívka, která nevyroste sledujte pět minut po osmé hodině večerní.

Eva se ocitá ve vězení za dopravní nehodu, kterou způsobila v opilosti. Musí se naučit žit v dosud neznámém světě, kde platí úplně jiná pravidla. Vyrovnat se s nimi není pro nikoho snadné. Přátelství neexistuje a o respekt ostatních se musí tvrdě bojovat. Koprodukční česko-slovenský seriál Odsouzené je plný známých herců. Jedenáctá epizoda „Klíště“ začíná v devět hodin večer. Sledujte neobyčejné životní příběhy a osudy vězenkyň. Soukromý detektiv zjišťuje podivné okolnosti Eviny autonehody. Nebylo vše nakonec jinak, než se na první pohled zdá?

Fanatické sektě uctívající jedovaté hady se věci vymknou z rukou. Legendárnímu hadovi se podaří uniknout ze zajetí. Nejdříve začne lovit domácí zvířata, ale postupně si troufne i na místní obyvatele. Americký horor Král hadů sledujte patnáct minut po desáté hodině večerní.

Úterý

Alec Baldwin je nenapravitelný sukničkář. Poté, co se do něj zamiluje ambiciózní knižní redaktorka, se jeho život změní. Rozvernou americkou komedii Holka z předměstí si nenechte ujít pět minut po osmé hodině večerní. Snímek je adaptací veleúspěšné stejnojmenné knihy Melissy Bank.

Jan Saudek je úspěšný, osobitý a kontroverzní muž. Ve 21:55 přivítá ve svém Talkshow Terezu Brodskou, Tomáše Měcháčka a Tomáše Kluse.

Středa

Strategická zásahová jednotka je elitou policejního sboru. Za jakýchkoliv okolností je připravena zakročit a zjednat pořádek. Její členové jsou hrdinové, ale také lidé s běžnými starostmi. Šestý díl kanadského krimi seriálu Flashpoint sledujte pět minut po osmé hodině večerní. Místní gang mladistvých se dopouští násilí v obchodním centru. V místě plném lidí se musí citlivě zasáhnout.

Eva se ocitá ve vězení za dopravní nehodu, kterou způsobila v opilosti. Musí se naučit žit v dosud neznámém světě, kde platí úplně jiná pravidla. Vyrovnat se s nimi není pro nikoho snadné. Přátelství neexistuje a o respekt ostatních se musí tvrdě bojovat. Koprodukční česko-slovenský seriál Odsouzené je plný známých herců. Dvanáctá epizoda „Návrat“ začíná o deváté hodině večerní. Sledujte neobyčejné životní příběhy a osudy vězenkyň. Spletité vztahy se dále zamotávají a nikdo si nemůže být ničím jist.

Unikátní dokumentární cyklus o různých podobách lásky a vášně pokračuje na Barrandově. České milování vám bez předsudků a zábran nabídne vyprávění o lásce, kde starší žena miluje mladšího muže. Skutečné příběhy ze života lidí sledujte ve 22:00.

Poznejte proces vyšetřování zločinu od samého začátku po jeho konec. Různé případy mají vždy stejné hlavní aktéry, kterými jsou vrah a jeho oběť. Australský dokumentární seriál Soudní vyšetřovatelé byl natočen na základě skutečných příběhů. Ve 22:50 budou policejní experti řešit dvanáct let starou vraždu mladé dívky. Viník byl od první chvíle jasný, ale neexistovaly usvědčující důkazy. Teď je na čase vše napravit.

Čtvrtek

Z původně banálního úkolu se stává souboj na život a na smrt. Bruce Willis v roli zchátralého policisty čelí skupině zkorumpovaných kolegů. Ti usilují o život bezvýznamného zlodějíčka, který ví příliš mnoho. Americký akční film 16 bloků sledujte pět minut po osmé hodině večerní.

Mike Sweeney je detektivem z oddělení vražd. Po sérii osobních problémů se vrací na místo, kde dospíval. Namísto očekávaného klidu musí řešit složité případy a vlastní soukromý život. Kanadský krimi seriál Durham County sledujte pět minut před desátou hodinou večerní. V šesté epizodě nad sériovým vrahem sklapla past. Jeho hrůzné vraždění bylo zastaveno, ale někdo touží po pořádné odplatě.

Laura de Lestradová střeží tragické tajemství. Před patnácti lety jí beze stopy zmizela matka. Je přesvědčena, že fenomén kruhů v obilí má spojitost s jejím zmizením. Rozhodne se najít pravdu a objasnit nevysvětlený fenomén. Francouzský krimi seriál Kruhy v obilí sledujte pět minut po jedenácté hodině večerní. V šesté epizodě Laura proniká stále hlouběji do tajemství záhadného jevu. Začíná být sledována, ale je jisté, že je na správné stopě.

Pátek

Když se v obyčejné lékařce probudí chuť stát se Sherlockem Holmesem v sukních, začnou se dít věci. Doktorka prahnoucí po objasnění zločinu vyráží na "pátračku" v doprovodu svého muže, který je ne vždy tím nejlepším pomocníkem. Sledujte český krimi film Aféry mé ženy od 20:05 na Barrandově.

Politická satira na televizních obrazovkách je skutečný unikát. Existuje jen jedna osoba, která politikům sebere úsměv z tváře. Zuzana Bubílková je zpátky v plné formě a má nabito ostrými. Sledujte Politickou střelnici ve 21:45.

Páteční večer pokračuje českou kriminálkou Lupič Legenda. Píše se rok 1905 a policie marně pátrá po ztracených špercích. Odsouzený lupič je tak propuštěn na svobodu, ovšem policie je mu tajně v patách a čeká, až si půjde svůj lup vyzvednout. Snímek začíná na TV Barrandov ve 22:40.

Sobota

Lidská dobrodružství, krásy přírody a umění žít. To na vás čeká každé sobotní ráno v pořadu Svět křížem krážem. Pohled na svět očima světově proslulých novinářů nás tentokrát zavede do Bolívie.

Rychlost, sílu, hbitost. To vše potřebujete pro Drtivou porážku soupeřů na TV Barrandov. Každý musí zvládnout sérii překážek a nástrah, ale vyhraje jen ten nejrychlejší. Začátek soutěže je v 16:00.

Po páté hodině sledujte seriál Elodie Bradford. Tahle milá dívenka je jednou z nejlepších policistek u sboru. Je jako Colombo, ale v sukni a lodičkách. Začátek je v 17:00 na Barrandově.

Pět minut po osmé přijměte pozvání do soukromí známých osobností a celebrit. Pelíšky slavných navštíví místa, kde byste přítomnost slavných osobností mnohdy nehledali. Kde tráví svůj volný čas? Kde pracují a kde naopak relaxují? To vše zjistíme dnes na návštěvě u herce Pavla Kříže.

Působivý příběh Dívka v parku se Sigourney Weaver a Kate Bosworth vás zastihne ve 20:20. Matka díky vteřině své nepozornosti ztratí dceru. Ani po letech se s tím není schopná vyrovnat a tak ztrácí i manžela. Nalezne ještě její srdce něco jiného než bolest a hořkost? To zjistíte sobotu večer na Barrandově.

Závěr sobotního večera bude ve znamení válečného filmu Země ztracených. Vojákům speciální jednotky v Iráku končí brzy služba. Jejich poslední mise se ovšem promění v krveprolití. Po návratu domů zjistí, že pravé peklo je pro ně teprve civilní život. Hrají S. L. Jackson, Ch. Ricci a 50 cent.

Neděle

Neohrožený dobrodruh Austin Stevens - Pán hadů se dnes v 8:20 vydá do Afriky. Cílem dnes bude najít v nejodlehlejších koutech džungle ostrova Borneo škrtiče lidožrouta. Expedice do říše hadů a extrémních míst naší planety startuje každé nedělní ráno na TV Barrandov.
Rychlost, sílu, hbitost. To vše potřebujete pro Drtivou porážku soupeřů na TV Barrandov. Každý musí zvládnout sérii překážek a nástrah, ale vyhraje jen nejrychlejší. Začátek soutěže je v 16:05.

V 17:05 sledujte další díl seriálu o důvtipné mladé policistce Elodie Bradford. Tahle milá dívenka je jednou z nejlepších u sboru. Je jako Colombo, ale v sukni a lodičkách. Dnes vypátrá vraha mladé studentky.

Nedělní pravdivé příběhy dnes pokračují snímkem Sokyně. Mladý pár nemůže mít společně dítě. Rozhodne se proto využít možnosti "náhradní matky". Ale idylické představy o rodinném životě se začnou hroutit. Brzy totiž manželka zjistí, že její partner si s "náhradní matkou" rozumí až moc dobře. A v této domácnosti může přežít jen jedna žena... Začátek napínavého snímku je ve 20:05.

Nedělní noc bude následující týdny patřit kontroverznímu seriálu Třicet případů majora Zemana.
Dnešní epizoda nese název „Vyznavači ohně“. Začátek je ve 21:50.

Být chudým aristokratem žijícím ve zchátralé tvrzi není jistě nic příjemného. Veselá parta kolem Ivana Mládka i tak nešetří humorem. Dnes budou inovovat zdravotnický a školní systém. Další epizodu úspěšné konverzační komedie Cyranův ostrov sledujte ve 23:00.

Tipy na každý všední den

Chcete zůstat „in“ v dění kolem Vás? Vše ukážeme, vyzkoušíme a pobavíme. Hodina plná podvečerní zábavy a odpočinku. To je netradiční life-stylový koktejl 60 minut na TV Barrandov každý všední podvečer od 17:45.

Jméno Gordon Ramsay je pojmem ve světě gastronomie. Provozuje síť úspěšných restaurací a pro jednu z nich hledá prostřednictvím televizních kamer šéfkuchaře. Vzhledem k jeho nevybíravému jednání si dvanáct zájemců projde opravdovým peklem, na jehož konci získá jeden vysněnou práci. Americkou reality show Pekelná kuchyně sledujte každý všední den od sedmé hodiny večerní.