Pondělí

Poznejte životní příběhy neuvěřitelně silných lidí. Se svojí nadváhou se rozhodli bojovat a shodili ohromné množství kil. Britský dokument Extrémně obézní lidé sledujte pět minut po osmé večerní.

Eva se ocitá ve vězení za dopravní nehodu, kterou způsobila v opilosti. Musí se naučit žit v dosud neznámém světě, kde platí úplně jiná pravidla. Vyrovnat se s nimi není pro nikoho snadné. Přátelství neexistuje a o respekt ostatních se musí tvrdě bojovat. Koprodukční česko-slovenský seriál Odsouzené je plný známých herců. Třináctá epizoda začíná pět minut po deváté hodině večerní. Sledujte neobyčejné životní příběhy a osudy vězenkyň. Evě hrozí nebezpečí! Velký Lojzo se chystá pomstít smrt svého syna.

Bermudský trojúhelník je místem, kde se dějí podivné věci. Dvojice vědců se snaží rozluštit jeho tajemství. Místo podmořského pátrání, je čeká boj s býlím žralokem, který záhadným způsobem zmutoval. Americký sci-fi film Žraloci sledujte ve 22:20.

Úterý

Šestnáctiletá školačka Juno (Ellen Page) čeká dítě se svým spolužákem. Teď stojí před rozhodnutím, které určí její životní osud. Nechá si dítě či ho svěří adoptivním rodičům? Americký film Juno sledujte pět minut po osmé hodině večerní.

Jan Saudek je úspěšný, osobitý a kontroverzní muž. Ve 22:10 přivítá ve svém Talkshow Anetu Langerovou, Michala Horáčka a Alexeje Pyška.

Středa

Strategická zásahová jednotka je elitou policejní sboru. Za jakýchkoliv okolností je připravena zakročit a zjednat pořádek. Její členové jsou hrdinové, ale také lidé s běžnými starostmi. Sedmý díl kanadského krimi seriálu Flashpoint sledujte pět minut po osmé hodině večerní. Osmnáctiletý student vojenského učiliště zaútočí na tyranského otce. Následně poté se schovává v místní rokli, kde ohrožuje turisty i samotné policisty. Na řadu musí přijít zásahová jednotka.

Eva se ocitá ve vězení za dopravní nehodu, kterou způsobila v opilosti. Musí se naučit žit v dosud neznámém světě, kde platí úplně jiná pravidla. Vyrovnat se s nimi není pro nikoho snadné. Přátelství neexistuje a o respekt ostatních se musí tvrdě bojovat. Koprodukční česko-slovenský seriál Odsouzené je plný známých herců. Čtrnáctá epizoda začíná o deváté hodině večerní. Sledujte neobyčejné životní příběhy a osudy vězenkyň. Další podivné okolnosti z Eviny dopravní nehody vyplouvají na povrch. Její právník je přesvědčen, že tohle už nemůže být pouhá náhoda.

Unikátní dokumentární cyklus o různých podobách lásky a vášně pokračuje na Barrandově. České milování vám bez předsudků a zábran nabídne tentokrát vyprávění o lásce podvedených mužů. Jak změnili testy DNA životy některých z nás?. Skutečné příběhy ze života lidí sledujte ve 22:00.

Poznejte proces vyšetřování zločinu od samého začátku po jeho konec. Různé případy mají vždy stejné hlavní aktéry, kterými jsou vrah a jeho oběť. Australský dokumentární seriál Soudní vyšetřovatelé byl natočen na základě skutečných příběhů. Ve 22:50 budou policejní experti vyšetřovat výbuch bomby v bezprostřední blízkosti policejního ústředí. Jedna policistka byla zabita a několik osob včetně soudce a policisty zraněno.

Čtvrtek

Světoznámý přírodovědec Nigel Marven opět na televizních obrazovkách. Jeho prostřednictvím poznáte zblízka život tučňáků v jejich přirozeném prostředí. První epizodu britského dokumentu Nigel Marven a tučňáci sledujte od sedmé hodiny večerní.

Clayton je úspěšným mladým mužem, žije s nádhernou snoubenkou, ale zoufale potřebuje transplantaci srdce. Během operace se předčasně probouzí a začíná vnímat, co se kolem něj skutečně děje. Americký thriller Probuzení si nenechte ujít pět minut po osmé hodině večerní.

Mike Sweeney je detektivem z oddělení vražd. Po sérii osobních problémů se vrací na místo, kde dospíval. Namísto očekávaného klidu musí řešit složité případy a vlastní soukromý život. První epizodu druhé série kanadského krimi seriálu Durham County sledujte ve 21:40. Po dopadení sériového vraha závratně stoupá hlavnímu hrdinovi policejní kariéra. Ta osobní se naopak nachází v troskách. Žena zažádala o rozvod a dcera bojuje s traumaty. K tomu všemu přibývají také další vraždy.

Laura de Lestradová střeží tragické tajemství. Před patnácti lety ji beze stopy zmizela matka. Je přesvědčena, že fenomén kruhů v obilí má spojitost s jejím zmizením. Rozhodne se najít pravdu a objasnit nevysvětlený jev. Francouzský krimi seriál Kruhy v obilí sledujte o jedenácté hodině večerní. V sedmé epizodě se Laura spolu s Lorenzem a Erikou schovává před pronásledováním u tety v hotelu. Není to ovšem nic platné, protože Lorenzo má na ruce voperovaný implantát.

Pátek

Sto dětí mělo v boji nahradit sedmdesát vojáků. Tak zvrácená byla Hitlerova logika. Vůdce nacistického režimu dokázal mladou generaci zfanatizovat takovým způsobem, jako nikdo před ním. Jak se mu to mohlo podařit? V sedm hodin večer se v německém dokumentu Hitlerovy děti dozvíte krutou pravdu o Třetí říši.

Páteční večer bude již tradičně ve znamení českého filmu. Bavit nás bude Miloš Kopecký v historické veselohře Svatby pana Voka. Známý velmož z rodu Rožmberků se na stará kolena rozhodl oženit, ale předtím se musí zbavit svého harému. Sledujte vynikající českou komedii ve 20:05.

Politická satira na televizních obrazovkách je skutečný unikát. Existuje jen jedna osoba, která politikům sebere úsměv z tváře. Zuzana Bubílková je zpátky v plné formě a má nabito ostrými. Sledujte Politickou střelnici ve 22:00.

Páteční večer pokračuje českou kriminálkou Zatykač na královnu. Specialista na kriminální žánr, režisér Dušan Klein, natočil vynikající detektivní příběh. Ilegální výrobna alkoholu za sebou nenechává příliš mnoho stop až do doby, než se začnou nacházet mrtvá těla. Začátek je ve 23:00 na Barrandově.

Sobota

Lidská dobrodružství, krásy přírody a umění žít. To na vás čeká každé sobotní ráno v pořadu Svět křížem krážem. Pohled na svět očima světově proslulých novinářů nás tentokrát zavede do ráje. Navštívíme ostrov Mauritius a souostroví Seychel.

Rychlost, sílu, hbitost. To vše potřebujete pro Drtivou porážku soupeřů na TV Barrandov. Každý musí zvládnout sérii překážek a nástrah, ale vyhraje jen ten nejrychlejší. Začátek soutěže je v 16:00.

Po páté hodině sledujte závěr seriálu Elodie Bradford. Tahle milá dívenka je jednou z nejlepších policistek u sboru. Je jako Colombo, ale v sukni a lodičkách. Začátek je v 17:00 na Barrandově.

Pět minut po osmé přijměte pozvání do soukromí známých osobností a celebrit. Pelíšky slavných navštíví místa, kde byste přítomnost slavných osobností mnohdy nehledali. Kde tráví svůj volný čas? Kde pracují a kde naopak relaxují? To vše zjistíme dnes na návštěvě u piána se Sandrou Novákovou.

Hvězda televize Barrandov, fotograf a jedna z nejznámějších českých celebrit má pro vás speciální překvapení. Talkshow Jana Saudka SPECIÁL představí televizní a rozhlasová moderátorská esa. Pozvání přijali J. Asterová, T. Pergnerová, M. Suchánek, R. Genzer, M. Markovič a N . Kocábová. Otevřené rozhovory startují ve 20:20.

Jeden telefonát obrátí dokonale naruby život krásné prostitutce. Pomohla kamarádce a vyzvedla jí syna v ústavu. Ovšem na místě předání se matka dospívajícího chlapce neobjevila. Zanechala po sobě jedinou stopu a to balík peněz. Sledujte nádhernou Vanessu Paradise ve snímku Můj Anděl od 21:20 na Barrandově.

Závěr sobotního večera bude ve znamení strachu a hrůzy. Budete si muset dát pozor, protože nikdy nevíte, kdy si vás stopne smrt. Americký remake kultovního hororu Stopař v hlavní roli s vynikajícím Seanem Beanem začíná ve 23:15.

Neděle

Neohrožený dobrodruh Austin Stevens - Pán hadů se dnes v 8:15 vydá do Austrálie. Cílem dnes bude najít živočicha, o jehož životě víme pramálo. Vydáme se hledat vzdáleného příbuzného "komodského draka", australského varana obrovského. Expedice do říše plazů a extrémních míst naší planety startuje každé nedělní ráno na TV Barrandov.

Rychlost, sílu, hbitost. To vše potřebujete pro Drtivou porážku soupeřů na TV Barrandov. Každý musí zvládnout sérii překážek a nástrah, ale vyhraje jen nejrychlejší. Začátek soutěže je v 15:55.

Policisté Rose a Val jsou si podobní jako pes a kočka. Nemají nic společného až na povinnost chránit veřejnost. Každý má své osvědčené vyšetřovací metody a svůj pohled na spravedlnost. Když se ovšem dají dohromady, vznikne pak nebezpečné duo, které řeší ty nejtěžší případy. Sledujte nový kriminální seriál na TV Barrandov od 16:55.

Nedělní pravdivé příběhy dnes pokračují snímkem Tajemství mé dcery. Mladá Jennifer má normální život a nového přítele. Ovšem jednoho dne se její přítel s kamarádem rozhodnou vykrást zlatnictví, kde pracuje její matka. Navíc nic neproběhlo podle plánu a manažer obchodu je vážně postřelen. Zvládne sedmnáctiletá dívka udělat závažné rozhodnutí? Zvolí ztrátu matky nebo přítele? Sledujte od 20:05 na TV Barrandov.

Nedělní noc bude následující týdny patřit kontroverznímu seriálu Třicet případů majora Zemana. Dnešní epizoda nese název „Loupež sladkého i“ a zavede nás mezi gang obchodující s inzulínem. Jan Zeman bude zpět v akci od 21:55.

Být chudým aristokratem žijícím ve zchátralé tvrzi není jistě nic příjemného. Veselá parta kolem Ivana Mládka i tak nešetří humorem. Dnes šlechtický rod změní přístup k životu. Začnou razit heslo, sportem ku zdraví. Další epizodu úspěšné konverzační komedie Cyranův ostrov sledujte ve 23:10.

Tip na každý všední den

Chcete zůstat „in“ v dění kolem Vás? Vše ukážeme, vyzkoušíme a pobavíme. Hodina plná podvečerní zábavy a odpočinku. To je netradiční life-stylový koktejl 60 minut na TV Barrandov každý všední podvečer od 17:45.