Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

TV TIPY: Deník Dity P. aneb vaření s láskou na ČT1

TV TIPY: Deník Dity P. aneb vaření s láskou na ČT1
TV TIPY: Deník Dity P. aneb vaření s láskou na ČT1
Zdroj: Oficiální zdroje Dita P.

Od záři přichází ČT1 s novým pořadem o vaření, který netypickým způsobem spojí jídlo s příběhy jeho kuchařky. Jako tvář se vám představí sympatická Dita Pecháčková, pro níž je vaření vášeň a také dobrý důvod sednout si s přáteli ke stolu a pozorovat, jak jim chutná.

V každém dílu se můžete těšit na tři recepty, které Dita uvaří a zasadí je do svého příběhu. Pořad tak přesáhne rozměry klasické show o vaření a divákovi nabídne mnohem víc.

Ditino motto „vařím s láskou“ není formalita. Dobře ví, jak i obyčejné jídlo dokáže mluvit za ni, jak přivede rodinu, přátele, lásky k jednomu stolu a může se u toho klidně i mlčet. Její lásku ochutnají totiž přímo z talíře.  

TV TIPY: Deník Dity P. aneb vaření s láskou na ČT1 TV TIPY: Deník Dity P. aneb vaření s láskou na ČT1 Zdroj: Oficiální zdroje Dita P.

Hlavní hvězda pořadu, sympatická Dita Pecháčková, se v poslední době proslavila zejména vydáním své kuchařské knihy Deník Dity P.

Důvody, proč se na pořad podívat

  • Inspirujete se a obohatíte tak svůj kuchařský repertoár.
  • Zjistíte, že i jídlo může mít svůj příběh. 
  • Užijete si atmosféru pohodového vaření, které vás spolu s Ditou bezesporu čeká.

Pusťte si následující video o pořadu

Zdroj: zdroj: Dita P. Dita Pecháčková (*1975) se narodila bez chuti k jídlu. Toto stigma ale naštěstí brzy překonala: svou vášeň pro vaření a jídlo praktikuje od pěti let.

Vedle toho vystudovala gymnázium, maturovala v USA, čtyři roky si na pražské právnické fakultě myslela, že jednou bude soudkyně, než ji zlákala produkce amerických filmů. Brzy potom ji dostihla rodinná anamnéza: žurnalistika.

Krátce psala pro iDnes, než konečně vstoupila tam, kam patří: do novinářského světa o jídle. Krátce fungovala v měsíčníku Apetit jako food directorka, za půl roku časopis řídila; vydrželo jí to pět let, kdy byl Apetit několikrát oceněn jako Časopis roku. Nyní vede měsíčník o jídle Albert v kuchyni. Žije v Praze. Miluje Humpolec. Jídlo. A Adinu Mandlovou.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Můj život s řemeslníky

Můj život s řemeslníky

Dům jsem kupovala ve věku, kdy jiní (dnes už vím, že chytřejší) vymetali diskotéky a bezstarostně hrdlem prolévali kolu s rumem. Já místo toho volala…

Akční letáky