Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Tv tipy: Co si rozhodně o svátcích nenechte ujít

Tv tipy: Co si rozhodně o Velikonocích nenechte ujít
Tv tipy: Co si rozhodně o Velikonocích nenechte ujít
Zdroj: Thinstock a oficiální zdroje k filmům

Mrazivé teploty moc nepřejí venkovním radovánkám, takže se zdá být jako dobrý nápad relax u televize. Pokud se k němu během Velikonoc chystáte, máme pro vás pár tipů, na co stojí zato se kouknout...

POHÁDKA

Nejkrásnější hádanka

Nova, pátek 29. 3. ve 20:20

Chudý Matěj zbožňuje hádanky. Ještě víc ale miluje Majdalenku, dceru bohatého sedláka. Ten jejich lásce nepřeje a mládence vyžene ze statku. Netuší, že jednou ho bude vítat jako Majdalenčina ženicha. Než se tak stane, musí Matěj rozluštit hádanky princezny Rozmarýnky, překonat řadu nástrah a přemoci zákeřného loupežníka Madlafouse...

Názor kafe.cz

Ke svátečním dnům pohádky neodmyslitelně patří, takže proč se nepodívat zrovna na tuhle od Zdeňka Trošky. Co myslíte, zvítězí tentokrát dobro nad zlem?

 

Zdroj: Thinstock a oficiální zdroje k filmům

KOMEDIE

Svatební mrákoty

Nova, sobota 30. 3. ve 14:00

Co si má počít ubohý otec rodiny, když se jedna dcera rozhodne, že se bude vdávat, druhou to napadne taky a třetí se připojí? Valí se na něj požadavky svatebního ceremoniáře, jeho city jsou vystaveny zatěžkávací zkoušce a cesta kolem světa, kterou plánoval s manželkou, mizí v nedohlednu!

Názor kafe.cz

Někteří lidé dělají při plánování svatby prostě vše pro to, aby se o ně (i o jejich okolí) ty mrákoty pokoušely. Vždyť si to vezměte. Problémy, jako kam posadit toho, když si nerozumí s tímhle, co servírovat, pokud je svědkyně vegetariánka a otec ženicha zase výhradní masožrout, nebo jak sladit ženichovu kravatu s nevěstinou kyticí. Je toho prostě moře. No a v tomhle filmu se chystají veselky hned tři, takže si to umíte asi představit! 

 

Zdroj: Thinstock a oficiální zdroje k filmům

DOBRODRUŽSTVÍ

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1

Nova, sobota 30. 3. ve 20:20

Harry, Ron a Hermiona se vydávají na nebezpečnou misi, jejímž cílem je najít a zničit tajemství Voldemortovy nesmrtelnosti - viteály. Spoléhat musí jen sami na sebe a navíc jsou mezi nimi temné síly, které se je snaží rozdělit. Při pátrání po viteálech ale objeví starý a téměř zapomenutý příběh - legendu o relikviích smrti. A pokud je legenda pravdivá, je nebezpečí, že by mohl Voldemort získat neomezenou moc a sílu, po které touží.

Názor kafe.cz

Příběhy o Harrym Potterovi se za ty roky změnily asi stejně, jako dospěli jejich hrdinové. Už se zdaleka nejedná po pohádky, ale spíš o hororové story pro odvážné.  

 

Zdroj: Thinstock a oficiální zdroje k filmům

ROMANTIKA

Slečna zamilovaná

Prima family, 31. 3. ve 20:15

Mary je krásná mladá žena, která má však jednu špatnou vlastnost. Moc mluví. V kombinaci s její inteligencí to každého muže vystraší a odežene. Když se objeví pohledný Steve, Mary se rozhodne, že o tohoto muže nesmí za žádnou cenu přijít.

Názor kafe.cz

Krásná Sandra Bullock s blond hřívou, pro ni netypickou, je hlavní hrdinkou tohoto filmu a to samo o sobě nás láká k jeho shlédnutí. A co vás?  

 

Zdroj: Thinstock a oficiální zdroje k filmům

AKCE

Minority Report

NOVACINEMA, neděle 1. 4. ve 20:00

John Anderton jednoho dne zjistí, že podle předpovědi tří jasnovidců, geneticky mutovaných lidí, kteří mají schopnost předpovídat vraždy, se má stát vrahem i on sám. Za každou cenu musí najít způsob, jak vizi změnit. Jenže netuší, že se stal obětí důmyslné pasti...

Názor kafe.cz

Pro milovníky dobrodružství a akce je tenhle film trefou do černého. 

 

Zdroj: Thinstock a oficiální zdroje k filmům  

Na co budu o víkendu koukat já

Katka Plandorová, editorka Kafe.cz

Zdroj: archiv pořadů (Nova, Prima, CT, Barandov)

Velký (Prima, sobota v 11:35) 

Na tomhle filmu se mi vždy líbilo, jak si náhle dospělý Tom Hanks zařídil byt, když získal práci v reklamce. Jako malá jsem mu záviděla trampolíny, automaty na Colu a všechny ty věci, které děti chtějí...

Indiáni z Větrova (Barrandov, pondělí v 9:20) 

Indiány z Větrova jsem viděla naposledy jako asi osmiletá holčička v kině na letní dovolené. Je to docela veselý film, ale vzpomínám si, jak moc mě mrzelo, že tyhle děti jsou z děcáku a nemají rodiče. 

Princezna se zlatou hvězdou (Nova, pondělí 20:20)

Je to klasika, kterou umím od začátku do konce nazpaměť. S bráchou jsme se na "myší kožíšek" dívali pořád dokola na videu u tety Hely. Dodnes obdivuju její svatou trpělivost :-) 

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Test: Velikonoční pokrmy

Test: Velikonoční pokrmy

Když jdete na pomlázku, moravsky mrskut, dostanete slivovičku do jedné i druhé nohy, koláče, beránka, chlebíčky, dorty, vajíčka natvrdo...

Akční letáky