27 šatů

Prima family, pátek 7. 12. od 20:00

Jane, je romantická idealistka, kterou přesně vystihuje tvrzení "vždycky družička, nikdy nevěsta". Je natolik přátelská a obětavá, že všem svým kamarádkám zorganizovala veselky a ve skříni jí visí už 27 družičkovských šatů. Ke všemu je zamilovaná do svého šéfa, který se ale za žádnou cenu nechce vázat ... tedy až do doby, než se seznámí s její sestrou. Není asi tak těžké uhádnout, koho pak obě čerstvé hrdličky požádají o pomoc se svatebními přípravami ... Do toho se Jane setkává s mladým novinářem Kevinem, který zrovna ke své nelibosti chystá článek o svatbách, a norotická družička mu přijde jako velmi zajímavé téma. Bez ohledu na to, že si tihle dva lezou pěkně na nervy, už asi tušíte, co z toho bude ...

Hodnocení Kafe.cz: ***

Notting Hill

Prima family, sobota, 8. 12. od 10.05

Britská romantická komedie s Julií Roberts a Hughem Grantem se stala evergreenem, který má léčivou moc zlepšit náladu v kterýkoli čas (tedy i v zimním dopoledni). Zvláště pak divačkám. Jen britští filmaři totiž umějí namíchat tu správnou míru humoru a sentimentu jako v případě lásky nesmělého Williama, majitele malého zastrčeného knihkupectví z malebné londýnské čtvrti Notting Hill, a populární hollywoodské hvězdy Anny. I když film vidíte popáté, je stále stejně vtipný, nostalgický a zábavný, jako když jste ho viděli poprvé.

Hodnocení Kafe.cz: *****

Bláznivá holka

Barrandov TV, sobota 8. 12. od 14:20

Charli je slušně vychovaný, pouští důchodkyně sednout v autobuse a když ho někdo polije pivem, omluví se, že stál v cestě. Jordan je učiněné tornádo. Kašle na všechna pravidla, dělá binec, kde může, a je div, že nesedí v kriminále za výtržnictví. A tihle dva se náhodou potkají, což má za následek to, že Jordan udělá Charliemu ze života peklo. Ten však brzy zjišťuje, že na téhle pološílené dívce a jejím neortodoxním životě se mu toho zamlouvá čím dál víc.

Hodnocení Kafe.cz: ***

Twilight sága: Nový měsíc

Prima family, sobota 8. 12. od 20:00

Bella a Edward jsou pár. Má to ale jeden háček: ona je dívka z masa a kostí a on upír. Zatímco Edward je už 100 let mladíkem, Bella si o svých 18. narozeninách uvědomí, že bude na rozdíl od něho stárnout. Touží po tom, být jako on - stát se upírkou. O tom ale Edward nechce ani slyšet - nechce jí vzít její lidský život, proto se s ní rozchází. Bella bez něho ale žít nedokáže, je jako tělo bez duše a jediné, co ji trochu drží nad vodou, je přátelství s Jakobem ("potomkem vlků"). Když se Bella začne pomalu smířovat s tím, že její život bude už jen ponurý a bez lásky, dozvídá se, že Edward je ve smrtelném nebezpečí (ano, i upír může zemřít) a začne jednat.

Hodnocení Kafe.cz: *****

Mohlo by vás také zajímat: Všechno, co musíte vědět o Stmívání

Láska s výstrahou

Nova, neděle 9. 12. od 12:10

Lucy (Sandra Bullock) je právnička a nenapravitelná idealistka. Vlastním tělem brání staré budovy před zbořením a všemožně bojuje za spásu světa. Gorge (Hugh Grant) je sexy mluvčí velké společnosti a spíš než hodný hoch je tak trochu grázl. Nabídne Lucy práci, protože se mu líbí a také proto, že právě ona je tím, koho do firmy potřebují. Georg Lucy v práci pěkně využívá, odvolá jí třeba ze svatby přátel jen kvůli tomu, že potřebuje pomoct s výběrem obleku, což se ambiciózní advokátce moc nelíbí. Znáte to ale, co se škádlívá ....

Hodnocení Kafe.cz: ****