Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

TV Barrandov: Odvážný Severino

TV Barrandov: Odvážný Severino
TV Barrandov: Odvážný Severino
Zdroj: TV Barrandov

Hlavním filmovým tipem je film Odvážný Severino.

Pondělí

Laura pokračuje v pátrání po tajemství zmizení její matky. Hledání jí ale komplikuje armáda, která se o tento případ z nejasných důvodů také zajímá. Pokračování krimi seriálu Kruhy v obilí sledujte deset minut po sedmnácté hodině.

Jak se žije lidem malého vzrůstu? Pohled do světa dětí, které nikdy nepřesáhnou výšku jednoho metru, přináší britský dokument Trpasličí syndrom pět minut po osmé hodině večerní.

Novomanželé, kteří jsou jen čtyři stopy vysocí, hledají nový dům. Bydlení na míru není problém sehnat, ale nemohou se shodnout, v jaké lokalitě by měli bydlet… Další díl dokumentárního seriálu Trpasličí manželství začíná v jednadvacet hodin.

Osudy vězeňkyň, jejich nejbližších i přátel se neustále mění a někdy je těžké smířit se se změnami, které přichází. Pokračování česko-slovenského seriálu Odsouzené II sledujte dvacet minut před desátou hodinou večerní.

Úterý

Laura se dál snaží přijít na kloub tajemnému propojení mezi zmizením její matky a kruhy v obilí. I když je to pro ni nebezpečné, chce přijít na všechna tajemství z matčiny minulosti. Pokračování krimi seriálu Kruhy v obilí sledujte deset minut po páté hodině odpoledne.

Toužíte-li po šokující dovolené v Africe, využijte služeb podnikavých průvodců Buda Spencera a Terence Hilla! Bláznivou akční komedii Hroši v Africe si nenechte ujít pět minut po osmé hodině večerní.

Cyranyovi si začnou uvědomovat svůj pozitivní vztah k Evropě. Přejí si ale také akceptování různých českých specifik a bouřlivě o tom diskutují… Konverzační komedii Cyranův poloostrov sledujte deset minut před dvaadvacátou hodinou.

Středa

Laura začíná také rozumět obrazcům, umí je číst. Pomůže jí to v pátrání po matčině zmizení a po jejích tajemstvích z minulosti? Další díl krimi seriálu Kruhy v obilí začíná pět minut po sedmnácté hodině.

V delfináriu v mexickém turistickém středisku dochází k překvapivému útoku delfína na člověka. Co by mohlo být příčinou agresivního chování živočicha s vysokou inteligencí a mírumilovnou povahou? Nenechte si ujít další díl britského dokumentu Lovec a oběť II pět minut po osmé hodině večerní.

Vražda viděná očima tří postav - dcery oběti, detektiva a oběti vraždy. Novou britskou krimi-sérii Pohled na smrt sledujte dnes na Barrandově od pět minut po deváté hodině večerní.

Pistolník Lucky Luke se toulá krajinou Divoké západu a zažívá různá dobrodružství. Jak jeho toulavý život změní svatba? Další díl westernového seriálu Lucky Luke sledujte pět minut po desáté hodině večerní.

Čtvrtek

V ten samý den, kdy jí před lety zmizela matka, se na poli objevil velký kruh v obilí. Podařilo se Lauře vypátrat tajemství z matčiny minulosti a důvod jejího zmizení? Závěr krimi seriálu Kruhy v obilí si nenechte ujít deset minut po sedmnácté hodině.

Gojko Mitič se vrací po deseti letech do rodné vesnice, aby se postavil do čela svého kmene v boji proti bílým osadníkům… Westernový film Odvážný Severino si nenechte ujít pět minut po osmé hodině večerní.

Nedaleko policejní služebny je postaven nový nevěstinec. A dva policisté, kteří toto místo dostali na starost, vyšetřují tamní nekalosti opravdu důkladně… Sledujte další díl slovenského sitcomu Profesionálové od 21:35.

Pierre Richard snad zázrakem dostudoval architekturu, ale všechny domy, které postavil, čeká zkáza. A když se chtěl utopit, osud mu do cesty postavil půvabnou sebevražedkyni… Francouzskou komedii Život plný malérů sledujte pět minut před půl jedenáctou večer.

Pátek

Je jich pět. Jsou vzdělaní, fyzicky zdatní, neznají soukromí a jejich bleskový zásah všechno vyřeší. Muži ze Speciální protiteroristické jednotky jsou připraveni čelit jakékoliv hrozbě.
První díl krimi seriálu GSG 9: Speciální jednotka si nenechte ujít deset minut po sedmnácté hodině.

Život malého chlapce, alergika, je vážně ohrožen po pobodání včelím rojem. Tým lékařů se pokouší o jeho záchranu výměnou krve. Podaří se jim hocha zachránit? Český film Cena medu sledujte pět minut po dvacáté hodině.

Rudolf Hrušínský je vzorný otec rodiny a poctivý zaměstnanec pražského krematoria. Vše se ale mění, když začne spolupracovat s nacistickými okupanty… Slavný český film Spalovač mrtvol, za který získal režisér J. Herz několik ocenění, si nenechte ujít ve 21:40.

Mladý muž zmizel i se svou motorkou. Nezbyly po něm žádné stopy. Teprve když se na několika skládkách začnou objevovat díly motorky, vyjde najevo, že byl zavražděn. Ale kdo ho zabil? Sledujte další díl dokumentárního krimi seriálu Soudní vyšetřovatelé III od 23:25. 

Sobota

Kdo zabil ztroskotanou závodnici na jachtě? Podaří se policistům z Pátracího oddělení vyřešit tento komplikovaný případ? Další díl krimi seriálu Pátrací oddělení začíná pět minut před jedenáctou hodinou dopoledne.

Překonávají extrémní překážky, které jsou často k popukání, aby vyhráli titul mistra Wipe-Out a získali velkou peněžní výhru. Pokračování americké game show Drtivá porážka II sledujte v poledne.

Mladý muž, který se živí vymýšlením parfémů, vymyslel geniální plán, jak se oženit a přece zůstat svobodný. Vyjde mu jeho představa? Romantickou komedii Půjč mi svou ruku
si nenechte ujít od 13:35.

Jak žijí zvířecí miminka, která se narodí a vyrůstají na afrických pláních? Další díl přírodopisného dokumentu Miminka přírody začíná deset minut po třetí hodině odpoledne.

Moderátorka a gurmánka Halina Pawlowská uvádí pořad pro všechny, kteří rádi jedí a o jídle také něco vědí. A tentokrát se bude vařit z těstovin! Zábavnou kulinářskou soutěž Prostři pro tři sledujte patnáct minut po čtvrté hodině odpoledne.

Komisařka zahajuje vyšetřování vraždy bývalého drogového dealera. Pátraní ji ale komplikuje napjatá situace v jejím policejním týmu. Další díl krimi seriálu Komisařka Diana Carrová začíná dvacet minut po páté hodině odpoledne.

Život prostého farmáře se změní, když mu zabijí syna a unesou ženu. Farmář se vydá na cestu za osvobozením svoji milované ženy a za zničením dávného nepřítele, který v tom všem má prsty. Dobrodružný film Ve jménu krále si nenechte ujít pět minut po dvacáté hodině.

Helena Zeťová nás provede srubem na Valašsku a prozradí, kde spí úplně nahá! Čím se tato známá zpěvačka ráda obklopuje? To vše vám odhalí life-stylový magazín Pelíšky slavných dvacet minut po desáté hodině večerní.

Zuzana Bubílková a Miloš Knor politicky hašteří o Vítězném únoru. Politická satira, úsměvné scénky, zajímavé rozhovory a písničky sledujte v zábavném pořadu Vítězné hašteření od půl jedenácté večer.

Detektiv Hugh Dillon chce znovu začít tam, kde vyrůstal. Řádění sériového vraha mu ale moc nadějí na nový život nedává. Odhalením minulosti mu možná pomůže vyřešit případ v přítomnosti. Sledujte pokračování kanadského krimi seriálu Durham County od 23:35.

Neděle

Policisté z Pátracího oddělení řeší zločiny pomocí moderních technologií i pomocí zvláštní intuice svého majora. Podaří se jim vyřešit i případ zavražděného bývalého boxera? Sledujte další díl krimi seriálu Pátrací oddělení patnáct minut po jedenácté hodině dopoledne.

Každý musí zvládnout sérii překážek a nástrah. Vyhraje ten, kdo je nejlepší! Pokračování zábavné game show Drtivá porážka II začíná ve čtvrt na jednu odpoledne.

Diana slíbí bankovnímu lupiči, že ho neudá policii, na oplátku se ale musí lupič vloupat do banky se spermiemi! Romantickou komedii Obchod je obchod si nenechte ujít deset minut před čtrnáctou hodinou.

O Winifred Wagnerové, snaše skladatele Richarda Wagnera, která byla velkou obdivovatelkou Hitlera. Dostala od něho dokonce nabídku k sňatku, kterou však odmítla. Další díl německého dokumentu Hitlerovy ženy sledujte od 15:25.

Profil současné studentské, amatérské a nezávislé tvorby, tentokrát pohled na studium režie na Filmové akademii Miroslava Ondříčka a Soukromé vyšší odborné škole filmové v Písku. Sledujte další díl dokumentárního seriálu Profil(m) pět minut před půl pátou odpoledne.

Komisařka Diana symbolizuje pravdu a právo. Hledá pevné důkazy a nenechá kámen na kameni, aby získala fakta. Podaří se jí vyřešit vraždu, která vypadá jako čin ze žárlivosti? Krimi seriál Komisařka Diana Carrová sledujte patnáct minut po páté hodině odpoledne.

Lauralee Bell zastupuje ženu, která byla na základě testu DNA obviněna z vraždy spáchané před mnoha lety. Kanadský thriller podle skutečné události Hříchy minulosti si nenechte ujít pět minut po dvacáté hodině.

Dva nerozluční kamarádi nastupují po maturitě do velkého strojírenského závodu a jejich ideály se zde střetávají s naprosto odlišnou životní praxí… Český film s L. Vaculíkem Vítr v kapse začíná deset minut před dvaadvacátou hodinou.

Jaký je osobní život nájemných prostitutek z jednoho nočního podniku? Jaké večírky navštěvují a co jejich osobní milostné vztahy, mohou fungovat? Sledujte další díl erotického seriálu Satisfakce III dvacet minut po třiadvacáté hodině.

Více informací na www.barrandov.tv

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Květy č. 33

Přečtete si Exkluzivní rozhovor s Terezou Maxovou Případ Kajínek. Co prozradil filmařům? Zločiny vepsané do kůže Vychází 12. 8.

Akční letáky