Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Templářský poklad je ukrytý na území Česka

Zdroj: Templářské sklepy Čejkovice

Říjen 2009, Čejkovice – Legendární templářský poklad, opředený tajemstvím, zůstává po staletí skryt a dosud nebyl nalezen. Šifrovaný pergamen z čejkovických sklepů naznačuje, že by poklad mohl být ukryt někde na našem území.

Aby jej mohl najít skutečně každý, připravily Templářské sklepy Čejkovice na poslední měsíce tohoto roku netradiční dobrodružnou soutěž „Najdi templářský poklad“, která započala 1. října a bude pokračovat do 31. prosince 2009.

Každý má možnost zúčastnit se neobyčejného dobrodružství při hledání templářského pokladu, který je všeobecně považován za největší poklad v historii vůbec. Ten se nyní stává skutečnější než kdy dříve a může být zakopaný kdekoli na území České nebo Slovenské republiky.

Templářský poklad

Obsah templářského pokladu prozatím zůstává tajemstvím. Jeho hodnota se odhaduje nejméně na 100 000 Kč. Odhalit tajemství a najít poklad může kdokoliv, kdo má dostatek důvtipu, bystrosti a invence. Nedílnou součástí cesty k pokladu je rozluštění indicií, které hledači získají za určitý počet zlatých kapslí kryjících zátku templářských vín.

Lovci pokladů, záhad a tajemství, stejně jako milovníci templářů mají k dispozici nové webové stránky www.templarskypoklad.cz, kde se dozví více o tom, jak se k pokladu dostat. Na stejné adrese také získají další informace o tajuplné historii templářských rytířů.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky