Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Televizní vánoční nadílka!

Televizní vánoční nadílka!
Televizní vánoční nadílka!
Zdroj: TV Prima, TV Nova, Česká televize

Svátky jsou tu a s nimi také volné dny. Potřebujete stihnout poslední přípravy nebo zabavit děti před samotným Štědrým dnem? Pak se podívejte, co pro vás připravily české televize na sváteční víkend. Přejeme vám veselé Vánoce!

ČTVRTEK 22. 12. 2011

Zatímco jsi spal, ČT 1, 20:55

Sandra Bullock patří vedle Meg Ryan k neobsazovanějším představitelkám romantických komedií. Mezi její první úspěch se počítá také komedie Zatímco jsi spal z roku 1995. Sandra hraje osamělou Lucy, která se zamiluje do pohledného muže, který kolem ní každý den ráno prochází. Díky nehodě se dostane Lucy do jeho rodiny a roztáčí se kolotoč komediálních situací, které vyústí ve velkou lásku…vybere si nakonec Lucy toho samého muže? Nechte se překvapit a odpočiňte si u velmi povedené komedie.

PÁTEK 23. 12. 2011

Charlieho andílci, TV Nova, 21:25

Máte za sebou poslední chvíle úklidu? Pak je načase vyložit na chvilku nohy na stůl. Protože už jen pár hodin a začne v dětských očích nejočekávanější den roku, kdy rodiče mají plné ruce i nohy práce. Zabavit se můžete u akční komedie, kdy musí tři krásné agentky v podání Drew Barrymore, Cameron Diaz a Lucy Liu zachránit uneseného milionáře a ukradený software. A rozhodně o akci a zábavu nebude nouze...to vám garantujeme.

SOBOTA 24. 12. 2012

Micimutr, ČT 1, 19:00

Nová pohádka na Štědrý večer? Ani letos vás nezklameme. Česká televize představuje svůj výpravný pohádkový příběh pro děti a celou rodinu. Hvězdně obsazenou pohádku o naději, že zázraky skutečně existují, pokud sami dokážeme udělat ten rozhodující první krok, napsala přední česká autorka Irena Dousková. Natáčelo se na hradě Zvíkov, v Ledči nad Sázavou, v oblasti Velké Ameriky a v Praze. Tříhlavý drak, kterému naprosto realistickou podobu dodala realizace ve 3D, vznikl v Grafickém studiu České televize.

Pelíšky, ČT 1, 21:25

Který film rozhodně nesmí o Vánocích chybět? Ten, při kterém si můžete zalézt do pelíšku a odpočívat po povedeném, ale unavujícím večeru. Retrokomedie vypráví přitažlivý příběh, pojednaný v nejlepších tradicích české filmové komedie - nostalgicky laděných filmů, prodchnutých poezií, humanismem, ale i nakažlivou legrací a situačními gagy. Děj filmu je zasazen do pražské čtvrti Staré Košíře na konci šedesátých let, s krátkým epilogem přesahujícím do let sedmdesátých. Jemná poetika a humorná nadsázka jsou charakteristické pro mozaikové vyprávění životních osudů tří generací - stárnoucích rodičů, dospívající mládeže a malých dětí - ve zvláštním období našich dějin. Film získal hned několik cen.

Další tipy na Štědrý den:

  • Kdopak to mluví, TV Nova, 14:50: Slavná komedie o prvním roce života malého Mikeyho a hledání vhodného otce.
  • Hudbu složil, slova napsal, TV Nova, 21:25: Romantická komedie o tom, že najít lásku je mnohem těžší než složit nový hit.
  • Navždy mladý, TV Nova, 23:15: Příběh hibernovaného pilota, kterého zapomněli rozmrazit, a lásky, kterou nezničil ani ukradený čas.
  • Pretty woman, TV Prima, 21:30: Tradiční filmový hit o tom, že Popelka někdy existovat může a sny se mohou splnit.

NEDĚLE 25. 12. 2011

Jak vytrhnout velrybě stoličku, ČT 1, 14:30

K radosti dětí a dokonce i jejich rodičů na televizních obrazovkách nechybí ani letos česká komediální klasika o mimořádně podnikavém Vaškovi, který se rozhodl, že navzdory mamince si najde tatínka. Jaké bude jeho překvapení, když zjistí, že se trefil přímo do černého. Tuhle neděli odpočívejte a k tomu si pusťte mimořádně úspěšnou rodinnou komedii Marie Poledňákové. Stojí to za to nejen díky zajímavé zápletce, vtipným situacím a dialogům, ale především pro skvělé herecké výkony Jany Preissové, Františka Němce a neodolatelného Tomáše Holého.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky