Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Televizní tipy Kafe.cz pro ženy 31.1. - 6. 2. 2011

Top Gun
Top Gun
Zdroj: TV Nova, TV Prima, Česká televize
Prohlédněte si všechny fotografie (17)

Užijte si dokonale tento hvězdně obsazený týden. Kafe.cz vám přináší televizní tipy na další týden. Tentokrát jsme pro vás vychytali všechny zajímavé celebrity. Poznáte jejich osudy a budete se s nimi smát.

PONDĚLÍ 31. 1. 2011

Čtyři minuty

Možná to znáte z vlastních zkušeností. Vaše dítko má neskutečný talent, ať už hudební nebo jiný, ale zároveň je neposedné, hyperaktivní a někdy má až problémy s chováním. Dumáte nad tím, zda mu dát šanci a podpořit jeho umění, nebo ho nakonec odepsat a nechat vlastnímu osudu? Inspirovat se můžete u německého filmu Čtyři minuty. Jak se s nadanou, ale agresivní dívkou vypořádala stará učitelka klavíru, uvidíte již ve 22:40 na ČT 2. Myslíte, že stačí čtyři minuty na to, aby člověk ukázal, co v něm je?

Zdroj: TV Nova, TV Prima, Česká televize

Kafe.cz říká:

  • U tohoto silného psychologického příběhu se určitě nenechávejte nikým vyrušovat. Ani manželem, ani nezbednými dětmi, které odmítají v tuto pozdní hodinu spát.

ÚTERÝ 1. 2. 2011

Evropa a já: Nora Fridrichová

Chcete si umět představit, jak by se vám asi vedlo v zahraničí a zda byste musela bořit nějaké mýty? Nebo máte doma vysokoškoláka, který se chystá na zkušenou do světa? Díky cyklu Evropa a já a prostřednictvím jednotlivých portrétů můžete zjistit, jaké zkušenosti absolventi v zahraničí potřebují, jak je přijímají kolegové a co nakonec mohou zjistit o svém češství. Jak se lišíme od ostatních Evropanů, zjistíte už ve 13:30 na ČT 2.

Andělské oči

Ve 20:55 si zapněte ČT 1 a užijte si trochu toho čecháčkovství, a to v bizarním příběhu Andělské oči, který se odehrává v létě roku 1947. Nebude chybět ani svérázný humor skvělého spisovatele Bohumila Hrabala. Parta falešných pojišťováků využije smutné situace, kdy v Čechách narůstá hrozba likvidace malých živností, a nabízí ustrašeným obchodníčkům svoji ochranu. Jak to tak ale bývá…nesmějí se naposled, a proto nedopadnou nejlépe.

Zdroj: TV Nova, TV Prima, Česká televize

Kafe.cz zjistilo:

  • Režisérem filmu je Dušan Klein a do rolí živnostníků i podvodníků obsadil přední české filmové hvězdy. Třeba Josefa Abrháma, Pavla Zedníčka, Viktora Preisse, Pavla Kříže, Zlatu Adamovskou a Markétu Hrubešovou.

STŘEDA 2. 2. 2011

Na Hromnice o den více

Jaké by to bylo, kdybychom mohly cestovat časem? Už jste někdy myslely na to, že byste se vrátily do minulosti a něco zásadního ve svém životě změnily? Jenže může se stát spousta nepředvídatelných událostí. Mohly byste nakonec skončit v časové smyčce, ze které není úniku. A to je pak dlouhá doba na to přemýšlet, jak to s tím vlastním životem ve skutečnosti máme. Jaké to doopravdy je, vám ukáže otrávený moderátor Bill Murray v americké komedii Na Hromnice o den více. Sledujte v 9:25 na TV Nova.

Zdroj: TV Nova, TV Prima, Česká televize

ČTVRTEK 3. 2. 2011

Co se doma usmaží

Měly jste krušnou noc a pořádně jste se nevyspaly? Pak ve čtvrtek ráno v 9:25 ještě chvíli lenošte. Pobavit a zarelaxovat si můžete u příjemné americké komedie Co se doma usmaží, kterou vysílá TV Nova. Společníky ve chvilkách zaslouženého odpočinku vám budou Luke Wilson a Drew Barrymore.

Zdroj: TV Nova, TV Prima, Česká televize

TOP STAR: Simona Stašová

Chcete trochu nakouknout do soukromí českých celebrit. Ve čtvrtek máte jedinečnou možnost, a to v Top Star magazínu na TV Prima ve 20:00, který je věnován skvělé české herečce Simoně Stašové. Jak to má s osobním i pracovním životem jedna z nejvytíženějších a nejobsazovanějších hereček? Ve výčtu jejích úspěchů i neúspěchů nebude chybět ani vyjádření kolegů z branže, přátel a maminky Jiřiny Bohdalové.

Zdroj: TV Nova, TV Prima, Česká televize

Kafe.cz přibližuje:

  • Simona Stašová již v roce 1976 jako studentka získala první divadelní angažmá v Českých Budějovicích. Hrála v mnoha divadelních hrách, filmech i televizních seriálech. V roce 2004 byla nominována na televizní cenu Elsa za herecký výkon v seriálu Místo nahoře.

PÁTEK 4. 2. 2011

Babel

Jestli nebudete ve 23:40 ještě spát, pak si určitě nenechte ujít čtyři příběhy odehrávající se paralelně v Mexiku, Maroku a Japonsku ve filmu Babel na TV Nova. Uvidíte, jak si s lidským osudem nelítostně hraje náhoda, a budete pozorovat, jak se zdánlivě několik nesouvisejících příběhů proplete dohromady. Celým filmem vás provedou hvězdy světového formátu Brad Pitt a Cate Blanchett.

Zdroj: TV Nova, TV Prima, Česká televize

Kafe.cz zjistilo:

  • Představitelé hlavních rolí Brad Pitt a Cate Blanchett se hned o dva roky později zase sešli ve velkofilmu Podivuhodný případ Benjamina Buttona.

SOBOTA 5. 2. 2011

Kafe.cz říká:

  • Někteří citlivější lidé tvrdí, že svět duchů a andělů je pevně propojen s naší realitou. Duchové se vracejí mezi nás, aby odčinili své špatné skutky a uzavřeli své záležitosti. Andělé nás zase chrání před utrpením a bolestí. Jestli patříte mezi takové, tak si sobotní den rezervujte jen pro sebe.


Srdce a duše

Už víte, co všechno je potřeba v životě stihnout? Vážíte si každé minuty? O tom, že byste měly, vás ve filmu Srdce a duše přesvědčí čtyři duchové. Jejich životní i posmrtné osudy se proplétají v okamžiku autobusové nehody. A co tedy mají udělat pro to, aby vše navedli do správných kolejí? K nápravě svých hříšků budou potřebovat tělo…a tak použijí tělo Thomase, chlapce, který se v den jejich smrti a na stejném místě narodil. Film uvidíte v 11:55 na TV Prima.

Zdroj: TV Nova, TV Prima, Česká televize

Město andělů

Kdo z nás by odolal andělovi s andělsky krásnýma očima, kdyby se beznadějně zamiloval? Potom neváhejte a podívejte se na skvělý film Město andělů. Nicolas Cage v něm exceluje jako anděl v Los Angeles, ale jakmile jednoho dne potká krásnou doktorku Meg Ryan, ztratí pro ni hlavu. Jenže aby s ní mohl žít, musí se stát člověkem. Jak? Na to se podívejte v 16:15 na TV Nova.

NEDĚLE 6. 2. 2011

Top Gun

Chcete se pokochat pohledem na krásného, ale rebelující elitního pilota? Tak to si za žádných okolností nenechte ujít mladého a charismatického Toma Cruise ve filmu Top Gun. Možná jste film viděly již mockrát, ale i tak stojí za to uvařit nedělní oběd sama místo návštěvy u tchýně a pro tentokrát odpočívat doma. Lásku, akci i vzdor můžete sledovat na TV Nova ve 13:15.

Zdroj: TV Nova, TV Prima, Česká televize

Svět umění: Životopisy

Krásných chlapů není nikdy dost a tuto neděli to platí dvojnásob. Už v 15:25 na ČT 2 můžete nakouknout do tajných dveří a poznat od základů život slavného George Clooneyho. Jaká byla jeho cesta od herce v seriálu k uznávanému herci a režisérovi? A jak to má v soukromí? Věděly jste třeba, že na konkurzy jezdil linkovým autobusem?  

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky