Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Televizní tipy Kafe.cz pro ženy 24. – 30. ledna 2011

Sběratel kostí
Sběratel kostí
Zdroj: TV Nova, TV Prima, Česká televize
Prohlédněte si všechny fotografie (20)

Láká vás romantika, nebo máte raději detektivní příběhy? Obojího bude tento týden dostatek. Inspirujte se televizními tipy Kafe.cz a užijte si týden, jak se patří.

PONDĚLÍ 24. 1. 2011

Letní slunovrat 2

Máte rády romantiku a nedáte na takové filmy dopustit. Odpočinete si u nich a ještě u nich s přehledem vyžehlíte kopu prádla, kterou jste vyprala o víkendu? Pak se hned zkraje týdne určitě nezapomeňte podívat na druhý díl romantického filmu Letní slunovrat z pera Rosamunde Pilcherové. Konečně zjistíte, kdo stojí za všemi intrikami a kdo nakonec najde tu pravou lásku. Ve 20:00 sledujte na TV Prima.

Zdroj: TV Nova, TV Prima, Česká televize

ÚTERÝ 25. 1. 2011

Kafe.cz říká:

  • Úterý je plné tance a hudby. Proto dnes nemusíte chodit do fitka, ani na hodinu zumby. Zacvičit si můžete hned u dvou známých českých hudebních komedií. Stačí si jen vybrat, která je vám bližší.

Šakalí léta

Chcete si užít ten pravý rockenroll a zavzpomínat na vlastní divoké mládí? Připomenout si nespoutaný a tvrdý život v 50. letech ve stínu rudé hvězdy ve vtipném podání? Pak se nechte úterním večerem provést nevinným chuligánem Bejbym v podání Martina Dejdara. Společně s ním si můžete zatančit i zazpívat písně Ivana Hlase. Na Šakalí léta se podívejte ve 20:55 na ČT 1.

Kafe.cz zjistilo:

  • Námětem pro celovečerní filmový debut režiséra Jana Hřebejka se stala stejnojmenné povídka Petra Šabacha z knihy Jak potopit Austrálii. Film získal v roce 1993 Českého lva za nejlepší film roku.

Discopříběh 2

Jaké to je, když se zblázní syn a otec ho musí zachraňovat, už víme z prvního dílu. Jenže, co když se role obrátí? Jak se zachová teď již usazený a ženatý syn, když se otec zakouká do vychytralé striptérky? Pomůže mu a my se u toho skvěle pobavíme. V rolích otce i syna v Discopříběhu 2, který vysílá TV Nova ve 20:00, znovu zazáří Ladislav Potměšil a Rudolf Hrušínský nejml.

Zdroj: TV Nova, TV Prima, Česká televize

STŘEDA 26. 1. 2011

Hrdý Budžes

Nemáte čas chodit do divadla? Jenže nějaká ta kultura s odpočinkem by se v tomto hektickém světě hodila. Jak na to? Pusťte si ve 20:20 ČT 2 a ihned se ocitnete přímo v první řadě. Můžete čerpat skvělý kulturní zážitek a zároveň se příjemně relaxovat a zasmát. Česká televize vás právě tento večer zve do divadla na představení Hrdý Budžes se skvělou Bárou Hrzánovou v hlavní roli.

Zdroj: TV Nova, TV Prima, Česká televize

Výměna manželek

Stále bojujete s myšlenkou, že byste na chvíli chtěla vyměnit manžela, aby konečně poznal, co ve vás má? Nebo koketuje s odjezdem do dálek, abyste si mohla odpočinout od dětí? Pak se určitě podívejte na Výměnu manželek, kterou dává TV Nova ve 21:10. Nakonec zjistíte nejen vy, ale i váš manžel, že taková výměna někdy nestojí ani za zkoušku. A děti? Ještě budete ráda, že jsou takové, jaké jsou. A jeden tip na závěr. Když manžela necháte podívat se na někdy až příliš hysterické ženy, uvidíte, jak rád občas vyluxuje nebo uvaří večeři. Bude totiž štěstím bez sebe, že má doma právě vás.

Sběratel kostí

Detektivky nikdy nevyjdou z módy. A hlavně ne tehdy, když je detektivem krásný Denzel Washington. Společně s ním a policistkou v podání Angeliny Jolie můžete pátrat krůček po krůčku po psychopatickém vrahovi, který má pekelný náskok. Na skvělý americký thriller Sběratel kostí se dívejte ve 22:25 na TV Nova.

Zdroj: TV Nova, TV Prima, Česká televize

ČTVRTEK 27. 1. 2011

Kafe.cz říká:

  • Čtvrteční večer bude velmi návykový! Nalaďte se na romantickou vlnu a oddejte se na hodinu a půl snění. Práci a starosti hoďte za hlavu, protože přichází Patrick Swayze.

Hříšný tanec

Zamilujte se jako kdyby to bylo poprvé v rytmu vášnivého a zakázaného tance do tanečního instruktora. Na TV Nova ve 20:00 totiž znovu objevíte kouzlo lásky. Patrick Swayze se vám předvede v jedné ze svých nejlepších rolí. A když jeho svůdným pohybům neuteče Jennifer Grey, nemáte šanci ani vy. Stačí jedno zavrtění boků, jeden upřímný úsměv a tanečník vás má v pasti, a to ve filmu Hříšný tanec.

Zdroj: TV Nova, TV Prima, Česká televize

PÁTEK 28. 1. 2011

Líbat Jessicu Steinovou

Nemůžete v noci spát? Bloumáte jen tak po tmavém bytě a přemýšlíte, jestli nebude dobrý nápad otevřít ledničku? Pak se místo toho raději podívejte na americký film Líbat Jessicu Steinovou. U něj se od srdce zasmějete, což může kvalitně ovlivnit váš spánek, a rozhodně se u něj nemusíte pekelně soustředit. Stačí jen klidně odpočívat. Kafe.cz zaručuje, že na mlsání si ani nevzpomenete. V 1:20 jej vysílá TV Prima.

Zdroj: TV Nova, TV Prima, Česká televize

SOBOTA 29. 1. 2011

Čtyři svatby a jeden pohřeb

Možná už máte svatbu za sebou, nebo naopak stále na toho pravého čekáte. Rozhodně se ale shodneme, že taková svatba přináší mnoho příjemných prožitků. Nejenže dochází ke splnění našich holčičích snů, ale i tanec, jídlo i dobré pití stojí za to. Své o tom ví i Hugh Grant ve filmu Čtyři svatby a jeden pohřeb, který se do chomoutu rozhodně nežene, ale rád se svatebního veselí zúčastňuje. Jenže i on poté, co pozná krásnou ženu, zjistí, že na té svatbě opravdu něco je. Připravte si příjemné sobotní odpoledne a dívejte se na TV Nova v 16:05.

Zdroj: TV Nova, TV Prima, Česká televize

NEDĚLE 30. 1. 2011

Prima sezóna: Zimní příhoda

Máte také rády svérázný český humor? A milujte seriály, které mají hlavu a patu? Pak se podívejte na ČT 1 v 11:00 na první díl ze série povídek Prima sezóna nazvaný Zimní příhoda a nedělní dopoledne bude dokonalé. Mladý proutník, saxofonista a student Danny Smiřický, jehož postava vznikla pod perem slavného Josefa Škvoreckého, vás provede vtipně a laskavě všemi svými láskami. A jak řekl sám autor, v každé povídce najdete zrnko pravdy a tuny imaginace. 

Zdroj: TV Nova, TV Prima, Česká televize

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky