Televizní tipy Kafe.cz pro ženy 10. - 16. ledna 2011

Charlieho andílci: Na plný pecky
Prohlédněte si všechny fotografie (18)

I tento týden pro vás Kafe.cz má televizní tipy, které vám usnadní výběr z televizního programu. U některých filmů si pobrečíte, u jiných se pokocháte nad krásou mužů a jiné vám mohou pomoci zhubnout.

PONDĚLÍ 10. 1. 2011

Zimní slunovrat

Ani tento týden nezapomeňte na pořádnou dávku pravých a rozervaných citů a sledujte druhý díl největší mistryně romantických filmů Rosamunde Pilcherové: Zimní slunovrat. Konečně se dozvíte, jak to dopadne s Carrie, která je beznadějně zamilovaná do ženatého Andrease. Najde novou lásku, nebo přiměje muže svých snů k rozvodu? Připravte si celé balení papírových kapesníčků a užívejte si. Kdy? Ve 20:00 na TV Prima.

ÚTERÝ 11. 1. 2011

Kosmetička a zvíře

Přemýšlíte, kdy je nejlepší čas na to udělat si kosmetiku, pořádně vyčistit pleť, dát si oživující masku a trochu se omladit? Rozhodně v 9:25, a to společně s TV Nova. Větší děti jsou v tu dobu ve škole, ty menší dřímají v pokojíčku a vy máte dost času trochu se hýčkat a sledovat přitom slavnou Fran Drescher ve filmu Kosmetička a zvíře. Nebude chybět sexy chlap, chytrá a vtipná žena, rozmazlené děti a láska jako trám.

Guru lásky

Chcete se pokochat pořádnými a krásnými mužskými? A s kamarádkami si pak postěžovat na to, jak vás ti vaši mužští někdy pěkně štvou? Tak to si rozhodně pusťte TV Nova a podívejte se na Justina Timberlaka a Mike Myerse ve filmu Guru lásky. Pozor ale, aby si nakonec nezískali vaše srdce, stejně jako se jim to povedlo u žen ve filmu. Americkou komedii si vychutnejte ve 22:35.

STŘEDA 12. 1. 2011

Půldruhé hodiny zpoždění

Máme pro vás tip na dokonalou komedii, při které se rozhodně od srdce zasmějete. Zapomeňte na chvíli na jednoduché americké komedie vždy se stejným příběhem a zaměřte se na francouzský vtip. Protože dobré francouzské komedie v sobě mají vždy nejen duchaplnost a lehkost, ale také neotřelý pohled na milostné vztahy. Na rekapitulaci společného života manželů Sansieuových se můžete podívat ve 20:20 na ČT 2. Pořad Zveme vás do divadla má na programu Půldruhé hodiny zpoždění.

Tip Kafe.cz:

  • Francouzská komedie se nelíbí všem, ale jakmile jí na chvíli podlehnete, zažijete tu pravou zábavu. A navíc vám nahradí kulturní zážitek z divadla

ČTVRTEK 13. 1. 2011

Divná sešlost

Znáte ty stále opakující se situace, kdy pořádáte dlouho očekávaný jubilejní večírek nebo oslavu narozenin, sejde se celá rodina, ale atmosféra nestojí za nic, lidé se hádají a bratranec dokonce nemluví s matkou. Spálíte jídlo, které jinak umíte dokonale, děti se rozhodly mít jeden ze svých špatných dnů, manžela začíná bolet hlava a nikde není pořádek. Jak spojit celou rodinu dohromady a vyřešit všechny hrozící katastrofy? Zkuste najít inspiraci ve filmu Divná sešlost, ve kterém řeší stejné potíže jako vy. Kdy? V 9:25 na TV Nova.

PÁTEK 14. 1. 2011

13. komnata Miroslavy Němcové

I tento týden můžete díky kouzelnému klíči nahlédnout za tajemné dveře a poznat do nejmenších drobností 13. komnatu Miroslavy Němcové. Kde? Ve 21:05 na ČT 1. A co všechno se můžete dozvědět? Poznáte život této političky od jejího dětství až po získání postu předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Zjistíte také, jak se vyrovnala s rakovinou, jak to nesla její rodina a co všechno jí pomohlo nad zákeřnou nemocí zvítězit.

Kafe.cz zjistilo:

  • Tento týden je plný filmů s krásnými chlapy. Ten následující snímek ale opravdu stojí za to. Objeví se v něm dva sex-symboly současného filmu.

Klub vyděračů

Skvěle natočený dramatický film s nečekanou pointou Klub vyděračů sledujte na TV Nova ve 21:50. Zjistíte, jak bezradně se cítí Gerard Butler, který je společně se svou ženou vydaný 24 hodin na milost a nemilost chladnokrevnému vyděrači, jenž unesl jeho dcerku a rozhodně nechce žádné peníze. Tím mužem není nikdo jiný než Pierce Brosnan. Kafe.cz vám zaručuje, že od kanadsko-britského thrilleru se nenecháte ničím ani nikým vyrušit.

SOBOTA 15. 1. 2011

Táta nebo milenec?

Máte dceru v pubertě a začínají s ní být trochu problémy? Honí se za klukama a neustále jen odsekává? Nevíte si s ní rady, přestože víte, že v jejích letech jste byla stejná? Nechte to chvíli na manželovi…možná jí nakonec více porozumí a budou si bližší, tak jak by táta s dcerou měli být. Stejně jako se to v přímořském letovisku na společné dovolené stalo charismatickému Gerardu Depardieumu a jeho rozmazlené dcerce Marii Gillainové ve francouzské komedii Táta nebo milenec? Sledujte na ČT 1 ve 13:30.

Hairspray

Hledáte pořad, při kterém v sobotu v klidu poklidíte byt, mohou se na něj dívat i vaše děti a od srdce se zasmějete. Pak si určitě zapněte v 16:15 TV Nova. Americká hudební komedie s hvězdným obsazením totiž roztančí vaše tělo. Takže nejen že úklid bude mnohem zábavnější, ale tancem můžete spálit 2 010 kJ za hodinu. A to už stojí za to zapnout si ve správnou chvíli Hairspray a začít tančit a zpívat společně s Michelle Pfeiffer a Johnem Travoltou. A to jste věděli, že běžným úklidem spálíte až 840 kJ za hodinu?

Kafe.cz doporučuje:

  • U tohoto filmu se můžete krásně rozhýbat nebo rozcvičit, což se rozhodně hodí do našeho společného hubnoucího plánu. Každý pohyb, dobrý pohyb. Hlavní je, že vás to bude bavit.

NEDĚLE 16. 1. 2011

Charlieho andílci: Na plný pecky

Určitě je znáte…tři skvěle a dokonale vycvičené ženy, které chrání osoby i důležité informace a nikdy neprohrají. Třetí lednovou neděli zakončete společně s dvojkou Charlieho andílku: Na plný pecky. Natalie, Dylan a Alex jsou znovu v akci a tentokrát si posvítí na dva stříbrné prsteny, které obsahují velmi cenné informace. Nechte manžela, aby uvařil nebo připravil večeři, usaďte se s kávou a ve 20:00 na TV Nova sledujte andílky, jak plní další Charlieho úkol.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Máte radši sex nebo telefonování?

Miláčku, chvilku počkej, právě mi přišla esemeska. Pak to dokončíme, neboj. Také už jste něco takového slyšeli? Nebo dokonce sami v posteli řekli?

Akční letáky