Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Televize ve znamení seriálů

Televize ve znamení seriálů
Televize ve znamení seriálů
Zdroj: TV Prima, TV Nova, Česká televize

Září jsou hotové televizní žně! Na obrazovky vstupují nové řady našich oblíbených seriálů. Užijte si společně s redakcí Kafe.cz seriály komediální, dramatické, dobové i kriminální. Určitě si mezi nimi vyberete ten svůj.

STARÝ KOMEDIÁLNÍ SERIÁL V NOVÉM KABÁTĚ

Rodinka (1), Epizoda: Slavíme, TV Prima, 5. 9. 2011, 21:20

Seriál Taková normální rodinka patřil mezi ty nejoblíbenější, které jste mohli na českých obrazovkách vidět v sedmdesátých letech. Dnes se poprvé můžete těšit na nová setkání se starými oblíbenými hrdiny Pavlou, Káčou, Zdeňkem, dvojčaty Petrem a Pavlem…poznáte také nové členy rodiny a nebudou chybět ani želvičky Poldinky. V hereckých rolích se představí Daniela Kolářová, Jaromír Hanzlík, Jana Štěpánková, Petr Forman, Lucie Vondráčková a mnoho dalších.

KRIMINÁLNÍ SERIÁL

Expozitura (1), TV Nova, 7. 9. 2011, 20:00

TV Nova konečně uvádí na své obrazovky seriál, o kterém se hodně mluvilo a na který se velmi dlouho čekalo. Kriminální seriál Expozitura je natočen na motivy skutečných kriminálních činů Berdychova gangu. Poznáte, že i v tak malé republice, jako je ta naše, existuje korupce neuvěřitelných rozměrů. Provádět celým seriálem budou postavy policistky, která je čerstvě přidělena do Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu, a jejího parťáka. Bude nabitý akčními scénami, chvílemi napětí a plný překvapení.

Kafe.cz zjistilo:

  • Scénář vychází z přímé zkušenosti autorů Josefa Klímy a Janka Kroupy, kteří při tvorbě pořadu Na vlastní oči kauzu Berdychova gangu rozkrývali.

DOBOVÝ SERIÁL

Vyprávěj (1), Epizoda: Na rozcestí, ČT 1, 9. 9. 2011, 20:00

První dvě řady seriálu, který vyprávěl příběhy z dob „skoro“ zapomenutých, tedy z 60. a 70. let, byl velmi divácky úspěšný, a proto se nemůžeme divit, že se na televizní obrazovky vrací třetí řada. Ta se odehrává převážně v 80. letech, tedy v období tzv. „popové éry“, kdy frčí ramenní vycpávky, melíry nebo plísňové kalhoty. Hrdinové se tentokrát ocitají na důležitých životních křižovatkách a tvůrci v této řadě dali přednost a prostor vzájemným vztahům. Hned v první epizodě půjde o manželskou krizi a nevěru.

TELEVIZNÍ FILMY

Soukromé pasti dvě, Epizoda: Nezabiješ, TV Nova, 11. 9. 2011

12 prvních televizních filmů si diváci i televizní kritici pochvalovali, a proto bylo jen otázkou času, kdy tvůrci Soukromých pastí přinesou další příběhy protkané tématy, které se mohou týkat kohokoli z nás. Rodina, láska, smrt, nevěra, spravedlnost, vztahy…to všechno uvidíte hned v několika poutavých a dramatických příbězích. A pozor, můžete se v nich najít, poučit se nebo se i pobavit. Kafe.cz rozhodně doporučuje tyto televizní filmy sledovat. Dotýkají se totiž nás všech, jsou to vlastně naše příběhy.


 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Jak chutná Barcelona

Jak chutná Barcelona

Dokud se nepřesvědčíte, jak Barcelona chutná, nevíte o ní všechno. Katalánská metropole totiž kromě památek vábí i vůní a lahodností místní tradiční…

Akční letáky