Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Svět v obrazech: Právě vychází nové číslo největšího časopisu na trhu

Svět v obrazech: Právě vychází nové číslo největšího časopisu na trhu
Svět v obrazech: Právě vychází nové číslo největšího časopisu na trhu
Zdroj: red
Prohlédněte si všechny fotografie (5)

Další číslo legendárního časopisu je tady. 100 stran světových reportáží, příběhů i exkluzivních fotografií už na vás čeká na novinových stáncích.

Právě vyšel nový díl legendárního časopisu Svět v obrazech. Tento největší časopis na trhu pořídíte za 60 Kč.

  • V nabídce ročního předplatného vás vyjde jen na 40 Kč. Navíc získáte dárkový poukaz v hodnotě 1 000 Kč na oblíbené společenské hry a jiné značkové zboží od Albi. Svět v obrazech vám také bude každý měsíc bezstarostně doručen do schránky. Roční předplatné za 480 Kč i s dárkem si jednoduše můžete objednat ZDE.

Ve čtvrtém vydání časopisu najdete mnoho kontrastů. Černá a bílá. Dobro a zlo. Štěstí a neštěstí. Svět tak sice nikdy nemůžeme zcela pochopit ani popsat, ale částečně nahlédneme na opačné póly reality. Tak třeba příběh manželů Gillian (41) a Adriana (43) Bayfordových z Velké Británie, kteří před časem vyhráli pohádkových 148 milionů liber. Na první pohled sen drtivé většiny pozemské populace, ovšem při podrobnějším zkoumání jim peníze přinesly vyhasnutí mnohaleté lásky a absolutní odcizení. Stálo to za to? Titulek Bílé prokletí zase přesně vystihuje životy lidí, kteří se narodili jako zcela výjimeční, ale předurčení ke krutému pronásledování. Jde o albíny, zlomek procenta lidského pokolení, snášející útrapy odlišnosti už od úsvitu civilizace. V rubrice Extra pak naleznete asi nejznámější práci světoznámého fotografa Viktora Koláře. Ten fotí především Ostravu a horníky. Desítky let zachycuje tváře chlapů, kteří se denně spouštějí stovky metrů pod zem.

Zdroj: red

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU