Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Splňte si sny a ovládněte svůj mozek za jeden víkend

Zdroj:

Obdivujete v galeriích díla věhlasných malířů a pokaždé si postesknete, jaká je škoda, že jste také nedostali do vínku výtvarné nadání? Krásně kreslit se však můžete naučit i vy!

Stačí jediný víkend, kdy se budete věnovat metodě kreslení pomocí pravé mozkové hemisféry pod vedením zkušené lektorky Pavly Macháčkové.

Obrázky, jež během dvoudenního kurzu nakreslíte a které si s sebou odnesete domů, se pravděpodobně neocitnou v galeriích, ale vy z nich budete natolik nadšení, že se jimi rádi pochlubíte svému okolí a právem na ně budete pyšní!

Metoda kreslení s pomocí pravé mozkové hemisféry vás ovšem nenaučí jen „kreslit“. Otevře vám obzory, o nichž jste dosud neměli ani tušení.

Kdo je Pavla Macháčková

Výtvarnice, designérka, bytová a zahradní architektka, zakladatelka kreativního ateliéru Witchcraft. Kromě kurzu kreslení tužkou (na odblokování pravé hemisféry) pořádá navazující kurz kreslení pastelkou, kurz mozaiky a spoustu dalších. Podle přání klientů dělá i „kurzy na míru“ (například malování květin). Podrobnosti a další informace nejen o kurzech, které se konají po celé České republice, ale také o kreativní dílně najdete na webových stránkách www.cary-mary.cz a www.witchcraft.cz.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky