Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Soutěžte o 3 knihy Mayské proroctví

Tajemné znaky, mayské proroctví a obávaný rok 2012… Dobrodružství plné zkoušek a nebezpečí právě začíná

Christy Raedeke: Mayské proroctví – Zápas o osud lidstva

Před stovkami let dokázali staří Mayové předpovědět na den přesně katastrofy, které lidstvo později potkaly. Rok 2012 značí velký mezník, je totiž vůbec posledním v mayském kalendáři. Co přinese obávaný závěr roku? Je možné, že Mayové předpověděli konec lidské civilizace? Zápas o záchranu začíná… Román Mayské proroctví – Zápas o osud lidstva vychází v Nakladatelství Fragment již 22. srpna!

Vědci se doposud pozastavují nad přesností, s jakou dokázali staří Mayové předpovědět budoucí události. Katastrofy a klimatické změny, které ovlivnily lidskou civilizaci po několik budoucích generací. Rok 2012 však hraje zvláště významnou roli – 21. prosinec je posledním dnem v mayském kalendáři. Nastane konec lidské civilizace tak, jak ji známe?

Mayské proroctví Mayské proroctví Zdroj:

Podobné otázky si nejspíš klade také šestnáctiletá Caity. Doma v San Franciscu žila jako každá normální středoškolačka. Po přestěhování na starý skotský hrad, který rodiče zdědili, se jí však život obrací naruby. Její pokoj je plný tajemných znaků, které se Caity snaží rozluštit. Pomocí otcových programů se jí to podaří. Jedná se o dávné poselství starých Mayů, které jí, obyčejné dívce, přisuzuje významnou roli při záchraně lidstva. Bude mít dostatek odvahy a sil, aby při zápasu o osud lidstva obstála?

„Opravdovým kořením první knihy série Mayské proroctví je samotná postava Caity. Hlavní hrdinka, která je přátelská, vtipná, přímá a většinou se zachová právě tak, jak by to v podobné situaci udělal skutečný teenager. Čtenáři budou jejím příběhem nadšeni.“

Nyní máte příležitost vyhrát jednu ze 3 knih Mayské proroctví - Zápas o osud lidstva, proto neváhejte a zapojte se do soutěže!

Přečtete si prosím všeobecné marketingové podmínky.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky